Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan abbahagyásától...

Utrogestan abbahagyásától lehet ez?

Figyelt kérdés

3 napja hagytam abba az utrogestan szedését, ma 17+0 hetes vagyok. 1-1,5 hete elkezdett a pocakom nőni, keményedett is sokat, viszont a progeszteron kúp abbahagyása után 2 napra a hasam teljesen lentebb ment, mintha nem is lennék terhes, illetve nagyon puha is. Továbbá eddig nem volt, és tegnap óta bő folyásom is van (szagtalan, egyelőre nem zavaró), valamint elég sokat görcsölgettem. A mellem fájt ezidáig, de az abbahagyás óta alig érzem már.

A hasam lapossága döbbent meg leginkább, már kezdtem várandósan kinézni, meg is hallgattam szívhangfigyelővel a babát, és hallom is.

Minden rendben lehet? Fejlődik?🥺



2023. ápr. 29. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem puffadas volt ami miatt nagy volt a hasad...lehet az megszunt,es most fog nolni a hasad a baba miatt..gratulalok.
2023. ápr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Progi miatt puffadtál. Lassabb volt a bélmozgásod, mivel renyhébb lett az izom működés.

Ez normàlis. Olyan 20.hét körülre lesz nagyobb a pocak.

2023. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom🥰🥰
2023. ápr. 29. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Progi szedésekor nekem nagyon puffadt a hasam.

Amikor elhagytam ,szépen lassan "eltűnt" a pocakom.

Na most 21 hetesen mondom azt ,hogy "terhes hasam"van 😀

2023. ápr. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akkor türelmes leszek🤣 meglepődtem én is, hogy így eltűnt🫣

Boldog babavárást!☺️✨

2023. ápr. 30. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!