Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes leghamarabb...

Mikor érdemes leghamarabb orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

Közvetlen menstruáció után voltunk együtt a párommal, mindenképp szeretnék majd tesztelni a következő menstruációm első napján. Azonban annyi sok álnegatív, későn mutató tesztről hallottam már, hogy sokkal inkább szeretnék elmenni orvoshoz aki 100%os eredményt fog tudni majd mondani. (4.25. voltunk együtt)


Csak azt nem tudom mikor mehetnék el hozzá leghamarabb úgy, hogy már lásson is valamit?



2023. máj. 2. 08:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10. Mint itt mindenki védekezés mellett lett terhes🥱
2023. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne, ha tesztelnél megfelelő időben. HA negatív, nem vagy terhes, ha pozitív, akkor sem 100, hogy megmarad. Érdemes várni az orvossal is, amíg biztos, hogy lát valamit. Teljesen fölösleges rohanni ebben a rohanó világban, van, amit muszáj kivárni, mert duplán mehetsz, ha túl korán mész. Ahogyan írták előttem is, 7-9 hetesen már azért eredményes(ebb) a vizsgálat. Én 8 hét + 4 napra mentem. Izgultam persze, mint a többi előtte lévő várandósságom elején, de nem akartam fölösleges köröket futni.
2023. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
87%
Az együttléttől 4 hétre lehet legkorábban menni orvoshoz, azelőtt teljesen felesleges, mert akkor sem látja, ha van valami. Ettől függetlenül nyugodtan bízhatsz a tesztben, pláne ha menstruáció alatt voltatok együtt egyszer. Ha negatív lesz a teszt, kb biztos, hogy nem vagy terhes. Ha rá 2 hétre nem jön meg, hányni kezdesz, stb. akkor még mindig bőven időben vagy, bármit szeretnél kezdeni ezzel a terhességgel. Ne menj orvoshoz, csak hülyének néz és elküld. Ha nagyon akarsz csinálni valamit, 2 hét múlva el tudsz menni magánba hcg vérvételre, annak 100% az eredménye, nincs olyan ember, aki terhes és nincs a vérében hcg (hogy a vizeletben nincs, az is borzasztó ritka).
2023. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív teszt nélkül eszedbe se jusson orvoshoz menni. Teljesen megbízhatóak, sokkal hamarabb kimutatják a terhességet, mint ahogy az orvos látja.
2023. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz negatív teszted és meg is jön, akkor nem vagy terhes.
2023. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ennyire túlgondolni. Csinálsz egy reggeli tesztet aznap mikor meg kéne, hogy jöjjön, aztán rá 2 napra újból. Ha negatív akkor egyértelmű.
2023. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!