Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen szülési előjelei...

Kinek milyen szülési előjelei voltak?

Figyelt kérdés

Nem a magzatvíz elfolyására gondolok, meg a fájásokra, hanem azokra az előjelekre, amik a szülés előtt kb 1-2 héttel jelentkeznek.


Pár nap múlva leszek 38 hetes, már nagyon várom a picike érkezését.

2 nappal ezelőtt megmérte a doki a hasamat, 2 cm-t ereszkedett.



2023. máj. 3. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen.
2023. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt jele, de semmi! Egy darab joslom se volt soha, hasmenesem ugyan volt, de az is a 38. het korul 3 napig es nagyon nem akkor szultem (40+2re) :D

Vegul magatol indult, elfolyt a magzatviz ejszaka, a semmibol. Epp aludtam es egy pukkanasra keltem, aztan ereztem, hogy a labamon folyik valami.


Szoval ha esetleg neked se lesz semmi jele, ne csuggedj, van meg remeny :D

2023. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Néha érzek nyílaló fájdalmat a hüvelyemnél és a vimbon felső részén. Valamint több a hüvelyi folyásom, de olyan sárgás
2023. máj. 3. 22:06
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak jóslóim de vagy 3-4 héttel a szülés beindulása előtt kezdődtek. Más nem, a hasam nem ment egyáltalán, jól voltam a szülést megelőzően stb.
2023. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
36hetesen leereszkedett a hasam, elment a nyákdugóm, beilleszkedett, a hasam lement, hasmenésem, jóslóim voltak. 36hetesen azt mondták, napjaim vannak vissza. 39+6ra szültem.
2023. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan fájt a derekam, nem úgy, mikor megjön, hanem feszített, és ez a feszítő érzés ment másnapra szép lassan előre a hasamhoz. Igazából az erős menzeszes görcs el is maradt.

Kereken 38 hétre született a kislányom .

2023. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen
2023. máj. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmilyen, hiszen a megléte utalhatott arra, hogy napokon belül, de akár még két hét is lehet a szülésig. Akkot. Utólag az első gyereknél szules előtti nap mostam három adagot, takarítottam, bútort tologattam. Mivel anyukámnál ugyanez volt, mielőtt születtem, sejtettem, hogy annak a jele lehet. De nem az a készülődök, hanem megmagyarázhatatlanul intenzíven kezdtem neki és ideges voltam, hogy valamivel nem végzek majd.

Maaodiknál volt pici tágulásos vérzés. Aznap voltam NSTn délelőtt, délután indult. Harmadiknál semmi ilyesmi. De mindegyiknél szép fokozatosan nyílt a méhszáj. A tobbediknél tudtam hasonlítgatni, mennyi lehet még.

Könnyű szülést kívánok!🙂

2023. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű előjel, hogy 38 hetes vagy. Pár héten belül szülni fogsz😁
2023. máj. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
A 9 hónapnyi terhesség. :D
2023. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!