Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák, és anyukák!...

Kedves kismamák, és anyukák! 18 hetes terhes vagyok, kedden határozottan éreztem a baba mozgásàt. Azóta pedig semmi, ilyen idősen ez bajt jelenthet? Vagy teljesen természetes?

Figyelt kérdés

2023. máj. 6. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális, nagyon pici még.
2023. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Ilyenkor még nem kell naponta érezni.
2023. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Normális. Mikor tudsz orvoshoz menni hogy megnyugodj?
2023. máj. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Van aki nemérzi még ilyenkor sem nyugii :):)

Mozog még annyit hogy azt hiszed discoba vagytok ;)

2023. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi lányok a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. 😊

Kedves 3as, 15.én kell mennem. Persze ha véletlenül fájdalmaim lennének el megyek előbb. De talán olyan nem lesz. 😊

2023. máj. 6. 12:12
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem lesz :):) A front is megviselhet,hogy kicsit nyugodtabb ,vagy éppen többet mozog
2023. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Én első babámmal vagyok terhes, 38+4 hetes vagyok és nálam kis "buborékok" már a 14. héttől fogva kezdődtek, utána egyre fokozatosabban, végül kb a 18. hétre már nagyon-nagyon enyhe mozgásokat éreztem viszont nem napi szinten, volt hogy több mint egy hétig semmit sem éreztem, próbáltam csokit enni, csípős kajákat de semmi és mindig aggódtam, kiabáltam hogy én miért nem érzem még a babámat. Aztán körülbelül a 22. héttől már napi szinten éreztem, szerencsére ez máig így van, naponta érzem a kis manócskámat :) Úgyhogy nyugalom, tudom milyen érzés ennyire aggódni és túlgondolni mindent, főleg akinek első terhessége. Normális teljesen hogy még nem érzed napi szinten, sőt, ilyenkor még az is normális ha valaki nem érzi. Nyugalom és kitartást ♡
2023. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Kiabáltam helyett kiakadtam*

elírtam, bocsánat :D

2023. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, megkèrdezhetem hogy mièrt pontoztatok le megint?
2023. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt én sem értem. Nem írtál semmi rosszat, sőt.
2023. máj. 6. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!