Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első terhességem és igaziból...

Első terhességem és igaziból még elég korán is vagyok,milyen vitamint ajánlanátok? Nézegettem az elevitet, meg egy csomó vitamint de nem tudom melyiket kéne venni Tudni kell nekem azis fontos,hogy diétán vagyok

Figyelt kérdés
Augusztus óta nem ettem cukrot, csak hozzáadott cukor mentes termékeket. Most jelenleg multivitamin, c-vitamint szedek. Illetve a lábam visszeres sajnos elég csúnya nem tudom lehet e detralexet szedni terhesség alatt?

2023. máj. 11. 08:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Csak azt szedd, amit az orvosod egyedileg, neked javasol!
2023. máj. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Én pl nem szedtem egyáltalan ezeket a túlárazott terhesvitaminokat.

Nőgyógyásszal egyeztetve mindig, szedtem az elején folsavat, késöbb egyéb vitaminokat.

2023. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Ezek alapján én a Jutavitet választottam a folsav-folát arány miatt.

2023. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A clearblue digi 1-2 hetet mutat, hetfon kerek idopontot a nogyogysszomhoz. Addig kene valamkt szednem?
2023. máj. 11. 08:30
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Úgy tudom folsavat, vagyis én azt szedtem az orvosom tanácsára, mert megelőzi a nyitott gerincet, vagy valami ilyesmi. Utána rögtön az elevitet.


Az orvost, rendelőt felhívnám, és rákérdeznék, nem kéne hogy gondot jelentsen nekik.

2023. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Magándokihoz járok, aki sajnos csak hétfőnként rendel
2023. máj. 11. 08:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Énis diétáztam trimesztert szedtem.
2023. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Folsavat már hónapokkal előbb kellett volna szedni, azt minél hamarabb elkezdeném. Vitamint van aki nem is szed, bár saját érdekedben érdemes, de pár héten nem fog múlni semmi, ha bizonytalan vagy melyiket szedd. Orvos biztosan javasol majd. Viszont folsav fontos!
2023. máj. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Folsavat mindenképp.

Meg ami még marad benned.

Nagyon sok kismama kihányja a vitaminokat. Bennem csak a Jutavites maradt meg így azt szedtem plusz vasat mert az alacsony volt.

2023. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Vettem folsavat akkor azt szedem is
2023. máj. 11. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!