Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délelőtt egy kohogesnel...

Tegnap délelőtt egy kohogesnel beszorult a levegő közvetlenül a mellem alatti bordaba es sehogy sem akar javulni, csomo mindent próbáltam?

Figyelt kérdés

Próbáltam nagy es mely, lassú levegőt venni es kifújni, hajolás venni a levegőt, kar magasba emel, torna, stb…. Nagyon faj, akkor is, ha csak lehajolok…

18 hetes kismama vagyok



2022. júl. 22. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy rossz levegővétel miatt kb napokig ezt érzem, aztán elmúlik.Terhesen és nem terhesen is így volt.Ha annyira aggodsz menj ügyeletre,de valószínűleg csak úgy érzed és már rég nincs semmi amit kezelni kellene
2022. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
A beszorult levegőt sózsákozással illetve hátulról megfelelő technikával történő nyomással szoktuk kinyomni (judo), szerintem babát várva egyik sem használható.
2022. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves egyes, ezzel szóltak menni ügyeletre? Es ott mit csinalnak vele? Inkább megvárom, míg magatol elmúlik valahogy
2022. júl. 22. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Éppen ezt írtam, hogy kb semmi okod itt rinyálni 😂😂😂
2022. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja ok nem jott at a szarkazmus

Egyébként valószínűleg nem levegő hanem egy ideg csípődött be, mert az ágyból felkelni illetve egyik oldalról másikra fordulni is faj

2022. júl. 22. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!