Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestantol megall a verzes?

Utrogestantol megall a verzes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb. 5 hetes terhes lehetek . 8.-an tudtam meg ,hogy terhes vagyok es ra egy par napra elkezdtem verezni. Egybol vettem be Utrogestant es azota meg egy par napig volt pecseteles azota semmi.

Lehetseges ilyenkor,hogy elment a baba csak az utrotol nem jon meg?

Semmi fajdalmam nincsen ,szinte olyan mintha nem is lennek terhes .

Orvoshoz meg nem mentem,mert kulfoldon tartozkodom kb. 1 het mulva megyek haza.


Jart mar valaki hasonloan? Meg maradt a baba vagy nem?



2023. máj. 17. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Ha csak a progeszteronhiány miatt véreztél/barnáztál, és időben jött az ultro, akkor megállhatott attól.

De hogy él-e az embrió, azt majd a vizsgálat mondja. Teljesen változó ilyen korai terhességben. Valakinek nincs barnázás, van tünet, mégis elhal, meg az összes opció.

Hiába írják le ezt harmincan, nálad is csak a vizsgálat mond biztosat, ha addig nem lesz egyértelműbb jele (darabos vérzés).

2023. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :) es olyan van,hogy ha elhal az utro nem engedi urulni?
2023. máj. 17. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, minden verzió lehetséges, attól, hogy leírom, nekem mi volt, rajtad nem segít. Minimális barnázásra kaptam progit(nem ultrot), meg vérzéscsillapítót. Nem szűnt meg, inkább erősödött kicsit. Pár nap múlva elvetéltem. Sima vér volt, meg a petezsák is akkor távozott, de nem volt darabos se akkor, se előtte, görcs se volt. A progi nem hagyta leválni az endometriumot, de a vetélést nem akadályozta. Aznap abbahagytam a gyógyszereket. 2 vérzésmentes nap után kezdődött a menstruáció, akkor vált le a nyálkahártya.
2023. máj. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!