Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi görcs 6 hetesen egy...

Alhasi görcs 6 hetesen egy hete folyamatosan bajt jelent?

Figyelt kérdés

6 hetes vagyok orvos még nem látott,de az alhasamba ez a görcsös érzés mintha megakarna jönni nagyon,ijesztő,már egy hete tart,hol jobban hol szinte egyáltalán nem .Pihenek sokkal jobb,éjjel sincs gond,reggel mikor felkelek egy darabig semmit nem érzek,utanna mikor jövök megyek akkor kezd.

Ez gondot jelent?

Kedden megyek orvoshoz


2023. máj. 19. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez normális.
2023. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem is volt és sok más kismamának is.
2023. máj. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt kb a 6.-7. Hétig😇 most vagyok 12 hetes és a derekam majd leszakad úgy fáj🤣
2023. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dettó. 8 hetes vagyok, a pozitív teszt utántól egyfolytában éreztem hogy szúr, feszül, görcsölget. Izgultam én is, ahogy te. Citricivel kezdtem, és mivel napi 4 is olyan volt, mint halottnak a csók, így váltottam Magnosolvra, reggel, este. Védőnőm szerint az egy lórugás, hasmenést okoz, hát nekem amúgy sem egyszerű a wczés sem, úgyhogy még 1 pozitív ok, hogy azt igyam. Hozzáteszem, nekem azért a talpam, vádlim is be szokott görcsölni terhesség nélkül is, úgyhogy biztos volt magnézium hiányom. 3-as. A derekammal a kezdetek óta szenvedek. Reggel 4-5 között kidob az ágy magából. Nem tudok tovább feküdni, mert csúnyán mondva behuggyozok a fájdalomtól :/
2023. máj. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!