Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Külföldi utazás esetén milyen...

Külföldi utazás esetén milyen biztosítást kötöttetek, amiben benne van a terhes ellátás is?

Figyelt kérdés

EU-n belül. Szüléstől még messze vagyok, de egy esetleges vetélés gyanúval milyen biztosítással mehetek kórházba?

Ti milyet kötöttetek?



2023. máj. 22. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Netrisk kalkulátorban tudsz rá szűrni. Figyelni kell rá, főleg a 26-28. hét után, mert hajlamosak onnantól kezdve limitálni a biztosítás összeget. Rendszerint a 24. hét előtt nincs limit és fedezik a bajt, de utána már limitálhatják.


Nekem KH-s volt 27 hetesen, az volt nem limites.

2023. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az elején vagyok, 10. hétben leszek az utazáskor. Az ördög nem alszik, az utazást nem akarom kihagyni, ha elvetélnék akkor ledig valószínűleg otthon is bekövetkezne. De azért be akarom magam biztosítani, köszönöm a tanácsot! :)
2023. máj. 22. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a sima biztosítások is fedezik, de azért nézd meg, az a biztos:-)
2023. máj. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!