Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok ma. Voltak...

5 hetes vagyok ma. Voltak enyhe mensiszerű érzéseim, ma pedig az alhasam középső része fáj, kisugározva az ágyék felé. Nem görcsös hanem nyomó, feszülő, szúró érzésem van órák óta. Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
2 db 5 napos embrió lett beültetve de ET+12n kb. 400 volt a HCG így kétlem, hogy ketten vannak.

2023. máj. 26. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, de hallottam olyat akinek igen.

Elkezdett nőni a méhed, ez okozhat enyhe fájdalmat.

2023. máj. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen érzésem volt az 5-6.héten,aztán elmúlt :)
2023. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem ez volt az első tünetem.
2023. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtattatok. :) volt már pár vetélésem ezért parázok így.
2023. máj. 27. 08:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2-en vannak ès ugyanezt èreztem ès most,hogy belèptem a 6. hètbe el is mùlt.Màr csak kaja undort èrzek ès nèha èmelygek...de semmi màst,olyan mint ha nem is lennèk terhes pedig mùlt hèt szerdàn 5+1 naposan màr pulzàlt a szìvük.

Sok sikert 😘Gondolom nemsokàra első UH-ra mèsz.

2023. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös, nagyon jó ezt most olvasni, tegnap 5+5 hetesen 14000 volt a HCG, most merult fel eloszor bennem, h AKAR ketten is lehetnek tenyleg. 😊
2023. jún. 1. 14:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha vki olvasná: valóban ketten nőnek a pocimban, 20 hetes vagyok. :)
2023. szept. 12. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Gratulàlok! Èn most lèptem az ikerfiùkkal a 23. Hètbe.Te èrzel nèha görcsöket vagy derèkfàjàst?🙂

Szombaton megyünk 5D-s babamozira.


5-ös voltam😘

2023. szept. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) őszintén vmi mindig fáj mióta terhes vagyok, csak mindug más. Jelenleg ülés után hátul a bal bordámnál fáj, pl. a kocsiban se jó többet ülni. Meg úgy általában mamás vagyok, sokszor alig tudok felállni xDD vettem kismama párnát, attól jobb az alvás jelentősen. Görcsölni nem görcsölök de szedek magnéziumot pluszban, lehet az segít. :) úú de izgi, végre látjátok majd a kis arcocskájukat, ha nem bújkálnak nagyon. :) mi majd októberben megyünk. Ti, hogy vagytok egyébként?
2023. szept. 13. 17:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisfiùk vagy kislànyok??Vagy kisfiù ès kislàny is?Èn is kismama pàrnàval alszok.Akkora a pocim,mint ski pàr hèten belül szülni megy😅Nagyon aktìval,szòval mozgolòdni fognak az biztos 😅Màr egèsz erős a rugàsuk is.Neked nèztek mèhszàjèrtèket?Mennyi lett a genetikai uh-kor?Vagy te nem magànban voltàl ès nem nèztèk?Mi jòl vagyunk csak màr egyre nehezebb minden ès a pocim is elkezdett mèg jobban növekedni ,ìgy 1 hete màr többet èrzem a szurkàlàsokat,enyhe hùzòdàs èrzetet a pocimban🤷‍♀️Èn is szedek Magnerotot 6-ot /nap,de csak 1 hete kezdett el hùzòdni a pocim.Gondolom tènyleg a növekedèstől.Hamarosan kèsz a gyerekszoba kb oktoberre ès màr a cuccok hàromnegyede is meg van a babàknak.Nektek?
2023. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!