Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok és...

19 hetes kismama vagyok és zsibbad mindkét kezem éjjelente, de már napközben is, főleg a bal középső ujjam. Van köztetek olyan, akinél ez szintén előfordult és mit ajánlottak, segített valami?

Figyelt kérdés
Háziorvos szerint minden rendben van, nem lát semmi elváltozást (reflexeket nézett), tornáztassam. Nőgyógyász, azt mondta, hogy igyak napi 2 kalcium pezsgőtablettát és magnéziumot.

2015. márc. 10. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
sok sok magnézium. Nagyon sok kismamának vannak ilyen problémái, én pl szülés utánig kínlódtam vele...
2015. márc. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ó nekem terhesség előtt is volt ilyen. Olyan magnézium hianyom volt hogy szivritmus zavart okozott...
2015. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy ilyet egyáltalán nem mutat a vérvétel. Magneziumot nem néznek mert a nagy része izmokban van és nem is változtat semmit az eredményen, szivritmus zavarral full negativ vérvételi eredményem volt. Ha doki azt mondja hogy minden rendben van, akkor vagy magnézium, vagy kalcium. Kettő között 3 óra kell hogy elteljen mert gátolják egymást a felszivodasban.
2015. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, tehát akkor annyira azért ne ijedjek meg...
2015. márc. 10. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, ne ijedj meg :) szeded a kalciumot és magneziumot ahogy a nőgyógyász javasolta és el fog múlni :)
2015. márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom is mondták, hogy méregessem, hátha magas, erre szinte még alacsony is. Köszönöm a nyugtatást. <3
2015. márc. 10. 10:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 14.hétig zsibbadt a jobb kezemen a mutató és a középső ujjam, olvastam hogy ez teljesen normális, így hát nem foglalkoztam vele. Most 24 hetes vagyok, még mindig nem jött vissza, de a válaszok nekem is hasznosak voltak, legalább tudom mivel kezelni ha visszatér. :)
2015. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is használni fog a magnézium és kalcium pezsgőtabletta. Folyamatosan zsibbad az ujjam... :/ A nőgyógyász azt mondta, hogy ezek korai tünetek még. De sebaj, ez legyen a legnagyobb probléma. :)
2015. márc. 10. 12:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem 25. héttől kezdve zsibbadt a fél oldalam. Annyira fájt már a végén, hogy nem tudtam aludni tőle. Szülés után elmúlt. Nekem azt mondta a nőgyógyi, hogy ez is a terhességgel jár, nem kell tőle megijedni.
2015. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is szüles utän jött ki sajnos en kesön mentem vele dokihoz es gyogyszert irt fel plusz egesz nap sinben kellett lennie sajnos ez egy kisbaba mellett kivitelezhetetlen volt mert nem tudtam vele semmit csinälni igy csak ejszaka hagytam rajta legközelebb mär csak fäsliztam estere az jot tett elmult :)
2015. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!