Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykapszulától...

Utrogestan hüvelykapszulától barnázás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma van a nemvárt napja és egyértelmű pozitív lett a tesztem. Korábbi vetélések miatt azonnal el kellett kezdenem az Utrogestant, de már a felhelyezésnél éreztem egy kis csípő érzést. 2 órával utána kifolyt a vivőanyag és egy enyhén barnás foltot is felfedeztem, apró vérpöttyel a közepén. Később a wc-papíron szintén enyhe elszíneződés volt látható.

Ez volt az első alkalom, hogy használtam, lehetséges, hogy felmarta a nyálkahártyát és ez okozta a vérzést? Van valaki, aki hasonló cipőben járt?



2023. máj. 27. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem szétmart ez a vacak, de szedtem vagy egy hónapja, mire felmart. Szerintem egy alkalom után még nem az okozza. De én is vérezgettem Utrogestan előtt és után is, és nem volt semmi baja a babának.
2023. máj. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Nálam sárgás színű volt a kifolyt cucc.
2023. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kapszula előtt semmi nem volt, csak utána. Még mindig csíp a hüvelyem, pedig 5 órája jelyeztem fel. Sajnos keddig várnom kell, amíg az orvosommal beszélni tudok, de kicsit félek, pár óráig volt felhőtlen az öröm.
2023. máj. 27. 14:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk nem is csípett, úgyhogy lehet, hogy te máshogy reagálsz rá. Én nem is éreztem, hogy fájna, csak az orvos mondta, hogy fel van marva és lehet, hogy már csak attól vérzek. És valóban abbahagytam a szedést és elmúlt a vérzés. Többet úgysem tudsz tenni, csak szedni keddig. Ha az Utrogestan okozza a vérzést, akkor semmi baja nem lesz a babának, ha nem az Utrogestan, még akkor is lehet semmi baja. :) Szurkolok, majd mesélj! #1
2023. máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatást, tényleg nem tudok most sokat tenni, csak bízni abban, hogy mégiscsak rendben van minden! Köszönöm a választ!
2023. máj. 27. 15:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem csípett soha, és nem is mart meg soha, 5 hétig használtam én is, reggel-este.
2023. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Harmadik napja használom, csak a legelső esetben csípett és színeződött el, azóta nem érzem és a folyás is fehér, néha világossárga, ami vélhetően a gyógyszer vivőanyaga. Fogalmam sincs először mi váltotta ki azt az erős csípést.
2023. máj. 29. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Na mi volt az orvosnál? :)
2023. máj. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a nőgyógyásszal, mert közben csináltam egy új tesztet (hogy friss teszttel jelentkezzem nála) és sajnos valamivel világosabb, mint 4 napja. Jövő héten hétfőn kell mennem vizsgálatra, addig maradnak a gyógyszerek és a kétely. :(
2023. máj. 30. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!