Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után kezd el hatni...

Mennyi idő után kezd el hatni az Utrogestan hüvelykapszula?

Figyelt kérdés

Ma voltam vizsgálaton, korai a terhességem, viszont két napja elkezdtem barnázni, néha abba marad aztán újra kezdődik.

A papíron az áll, hogy petezsáknak imponáló képlet.

Az orvos felírt 2x2 utrogestan hüvelykapszulát, egy hét múlva kell vissza mennem.

Mennyi idő mire hat a gyógyszer? Van rá esélyem, hogy megmaradjon a terhesség?



2023. febr. 7. 11:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt le felejtettem, hogy a nyálkahártya 16mm vastag.
2023. febr. 7. 11:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pár nap, ha progeszteron hiány a gond. Viszont jobb híján szokták felírni leginkább, a valódi progeszteron hiány jóval ritkább mint ahányan utrogestanon vannak tartva az első trimeszterben.


Ilyenkor mindenféle vérzés előfordulhat jó kimenetelű terhességnél is, és sajnos egy életképtelen terhesség is indulhaz így, úgyhogy ebből jósolni lehetetlen...


Esély van, de az idő dönti el, bármennyire is nehéz.

2023. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkétszer volt még aznap és este is. Vagyis amelyik terhességem alatt hajnalban tapasztaltam (és reggel már használtam az utrot) ott már másnap reggelre nem volt tisztasságin. De mikor délután kezdődött és akkor is kaptam az utrot még másnap reggelre is volt barna folt, utána már nem.
2023. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!