Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamintól fájhat a hasam?

Terhesvitamintól fájhat a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eleinte a Jutavitet próbáltam, nagyon sok savam lett tőle és sokat fájt a hasam. Váltottam DM mama vitaminra, sav szerencsére sokkal jobb de még mindig sokat faj a gyomrom/hasam. Azóta már szerencsére sikerült pozitívat tesztelni (😍) így nem tudom, hogy lehet ismét a vitamin zavarja, vagy ez valamilyen szinten normális?

Meg csak 4 heteske vagyok, így orvosnál nem jártam, illetve első baba, úgyhogy nem volt meg ilyenben részem, de nagyon nagyok várjuk mar és persze reménykedünk 😁

Köszönöm szépen!


2023. máj. 27. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a femibiont szedtem, ment a hasam tőle, amint váltottam megszűnt. Úgyhogy bármi előfordulhat.
2023. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A terhesség első trimeszterében alapból jellemző a hasfájàs/ mensi szerű görcsök.

A gyomorfàjás (reflux) pedig a terhesség bármely szakában előfordulhat, de főleg amikor már növekszik a pocak. Persze a vitamintól is lehet gyomorfájàsod. Engem a sima C vitamin is kivégez.

2023. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor lehet megpróbálom egyik nap nem bevenni, következő nap pedig ismét, ha akkor is fáj akkor esélyes hogy érdemes még kipróbálni másikat. Van egy pár ételérzékenységem, ezért az összeset nem szedhetem, úgyhogy örültem hogy ezeket találtam. Talán meg az Elevit és a Femibion ami szóba jöhet ha jól emlékszem.

Köszönöm! :)

2023. máj. 28. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!