Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt, hogy éjjel elkezdett...

Volt, hogy éjjel elkezdett korogni a hasatok?

Figyelt kérdés

Rendesen vacsizok, de mostanában sokszor megéhezek lefekvéskor ilyen 10 óra körül, vagy pedig éjjel arra kelek fel hogy éhen halok.

Olyankor ti szoktatok enni? Ha igen akkor mit javasoltok?

Terhesség előtt sose volt ilyen.

20 hkm



2023. máj. 30. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassan felszívódó szénhidrátokat fogyassz vacsira, friss zöldségekkel, fehérjével. Mit szoktál általában enni vacsorára?
2023. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyu,én meg nem terhesen is arra kelek néha,hogy marha éhes vagyok.

Terhesen simán kimentem enni valamit,mert ha nem,rosszul lettem.

Most,hogy már nem vagyok terhes elturom az éhséget,kívánom a reggelt 😁

2023. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kivarom
2023. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A napi kalóriaigény+300 kcal egy terhes nő átlagos felhasználása. Ha ebbe beleférsz, akkor nyugodtan ehetsz. Ha nem, akkor várd meg a másnapot.
2023. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 általában narancsot vagy banánt, vagy gabonapelyhet, vagy vajas pirítóst felvágottal és zöldségekkel. Mikor mit kívánok. De éjjel ugyanúgy megéhezek


#2 olyankor mit szoktál enni? 😄 Nekem is hányingerem van már néha annyira éhes vagyok

2023. máj. 30. 22:46
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

A narancs és a banán gyors ch, a pirítós szintén, mert a pirítás még a lassúnak számító teljes kiőrlésű kenyeret is gyorssá teszi.

Szóval ezekkel nem csoda, ha megéhezel.

2023. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!