Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma éjjel mikor feláltam, mert...

Ma éjjel mikor feláltam, mert kimentem inni, elkezdett folyni belölem vmi, azt hittem magzatviz, elmentem wc-re, és láttam barna folyás. Ez mit jelezhet? Valami gond lehet a babával?

Figyelt kérdés
persze tegnap voltam méhszáj vizsgálaton,és kenetvételen,leet attol?most ilyenkor mivan,ma vissza menjek az orvoshoz?már aludni sem tudok,olyan ideges vagyok.36 hetes kismama
2009. dec. 4. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem csak hívd fel a dokidat. Nagy valószínűsége, hogy a nyákdugó egy része, vagy az egész ment el. Ez kb a szülés előtt pár héttel elmehet. Lehet hogy a vizsgálat következtében, de lehet, hogy amúgy is pont most történt volna mindez. Minden esetre a dokit hívd fel, ne csak az itt válaszolókra hallgass :) További jó egészséget és vigyázzatok magatokra!
2009. dec. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy elment a nyákdugód. Ez nem baj, mert nem azt jelenti, hogy már most szülni is fogsz.

Vagy lehet, hogy a vizsgálattól van egy kis barnázás.

Megnyugodni úgyis akkor, és attól fogsz, hogy beszélsz az orvosoddal, vagy védőnőddel.

2009. dec. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nekem ez nekem ez nem nyákos,ragados volt,hanem inkább vizszerü,de barna szinü.szerinzetek?na mindegy szerintem mindenképpen megkérdezem az orvost.
2009. dec. 4. 08:06
 4/6 anonim ***** válasza:
nyákdugó volt.
2009. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen állagú volt a nyákdugó. Én is beparáztam először, hogy véres a magzatvíz, de megvizsgáltak, és csak a nyákdugó volt.
2009. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyákdugó?Az nem vízszerű,hanem darabos-nyákos,azért nyák dugó!Biztos a kenetlevétel miatt volt.
2009. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!