Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a jobb oldalon...

Lehetséges hogy a jobb oldalon illetve középen kezdtem el érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
18+4. Olvastam róla de inkább bal oldalra jellemző hogy érzik a baba mozgását. Én figyelek 2-3napja mert már a nőgyógyász is kérdezte érzek e mozgást. Hát nekem nem is buborék stb amit mondanak. Hanem időközönként egy nyomás rúgás. És jobb oldalon van hogy középen. Első baba és nagyon bizonytalan vagyok mit érzek

2023. jún. 9. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Ez mekkora hülyeség már. Marmint miért érezné jobban az ember a bal oldalon?

Jobb oldalon is ugyan úgy éreztem, meg középen is.


Semmiről nem vagy lemaradva, 20.hetig "kell" hogy megérezd. En pl 22hetesen éreztem csak meg az elsőt. És én sem buborékokkal, hanem egyből rugásokkal.

2023. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem le akartak beszélni hogy nem azt érzem de később biztos lettem benne mert ugyanaz az érzés lett erősebb.

Más nem fogja tudni megmondani, hiába a sok leírás.

2023. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetséges. Máshogy fekszik. Miért lenne törvényszerű a bal oldal?! És időben is ott vagy, hogy simán érezheted a babát.
2023. jún. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!