Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyszer a jobb majd a bal...

Egyszer a jobb majd a bal oldalon éreztem a baba mozgását. Előfordulhat ez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 17. 23:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Van olyan hogy egyik pillanatban itt majd utánna ott érzem?

17+2 hetes kismami

2008. aug. 17. 23:32
 2/7 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy most éreztem először.Az első mozgás olyan volt mintha végig húzta volna kezét vagy a lábát a hasfalamon majd utána rátettem a kezem a hasamra és kétszer is éreztem tompán hogy rúgott először a jobb majd a bal oldalon :) Első baba már vártam hogy érezzem :) Ugye Ő volt az?
2008. aug. 17. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Biztos,hogy ő volt. Én is kb. ott tartok, mint te, s néha itt, néha ott érzem. Talán annyi, hogy én már három hete érzem a mozgását, de nekem már a 4. terhességem, úgyhogy tudom mit kell érezni.

Még nagy helye van, lehet hol itt, hol ott. Boldog babavárást!

2008. aug. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Én 30 hetes vagyok, de sajnos még nem fordult be a babó. Néha szétrúgja az egyik oldalamat, aztán áthelyezkedik a másikra és ott piszkál. :) Gondolj bele, h a Tiédnek még rengeteg helye van úszkálni, lökdösni magát ide-oda. Örülj neki, h már ilyen korán érzed! :)
2008. aug. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, teljesen normális.

Már biztosan ő volt az:-)

Én a 16. héttől éreztem.

2008. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én 17+5 hetes vagyok! 5 napja érzem a babám mocorgását, de nekem is hol jobb oldalon, hol bal oldalon, de van amikor középen a köldököm alatt érzem a mozgást! :) Nagyon jó érzés! :))

2008. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat örülök hogy Ő az :)

Boldog babavárást mindenkinek!

2008. aug. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!