Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok!Ikerterhessègnèl...

Lombikosok!Ikerterhessègnèl is ugyanùgy kezdtèk csökkenteni a progit,mint sima terhessègnèl?Illetve mennyi progit szedtetek ès meddig?Mikortòl kezdtèk el csökkenteni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 18:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Azért én vitatkoznék veled. Tavaly voltam cukorterhelésen és az eredményeim a magán nőgyógyászom szerint enyhe inzulinrezisztencia. Míg itt a gyakorin megkérdeztem és egy válaszoló felvilágosított, hogy ez nagyon nem enyhe és már súlyosabb mert igt.

Azóta voltam más 2 orvosnál aki szerint is igt és gyógyszer kellett volna rá.

Szóval azért az orvosok is sokszor melléfognak.

Jobb ha azért az ember tájékozódik, hogy másnál hasonló esetben mi volt.

Aztán ha úgy ítéli meg tud keresni másik orvost.

2023. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!A progeszteron exeltist hüvelyben kezdtem el ma hasznàlni,napi 2 fogok felhelyezni,majd este 1 cyclogestet ès 22.-èn ràkèzdezek az ùj nőgyògyàsznàl.
2023. jún. 11. 08:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!