Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok!Ikerterhessègnèl...

Lombikosok!Ikerterhessègnèl is ugyanùgy kezdtèk csökkenteni a progit,mint sima terhessègnèl?Illetve mennyi progit szedtetek ès meddig?Mikortòl kezdtèk el csökkenteni?

Figyelt kérdés

2023. jún. 10. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
EZT az orvosodtól kell megkérdezni, nem itt hozzá nem értö idegenektöl!
2023. jún. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az meddősègi orvos aki elbùcsùzott tőlem,mert àt kellett jelentkeznem rendes terhesgondozàsra,ő mondta,hogy napi 2 cyclogest helyett màr csak 1 hasznàljak 1 hètig ès a progeszteron exeltist szedjek 2 12.hètig,de ha abbahagyom pàr nap mùlva a cixlogestet 2 progeszteron szerintem k*va kevès lesz,ìgy hogy szarabb a felszìvòdàsa ès ikerterhessègről is szò van...Mindenki azt ìrja itt a gyakorin,hogy 12.hèttőp kezdtèk el csökkenteni...Most vagyok 7 hetes 3 napos...szerintem ez nagyon hamar van,hogy ennyire lecsökkentsem.
2023. jún. 10. 18:42
 3/12 A kérdező kommentje:
Èn csak tapasztalatot kèrdeztem!
2023. jún. 10. 18:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem tudom kitőp megkèrdezni,mert màr nem nàla vagyok.Előszőr 22.megyek beregisztràlni terhesgondozàsra
2023. jún. 10. 18:44
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted ki ért többet a témához, egy erre szakosodott orvos, vagy itt írogató, hozzá nem értö emberek??? Fogadj szót az orvosnak és aszerint szedd, ahogy mondta!
2023. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Èn csak szerettem volna meghallgatni màsok hogyan szedtèk,ez nem olyan nagy kèrès.Azèrt kèrdeztem mert halvànyan elszìneződès van a wc papìron...nem poènbòl kèrdezem.Az ikerterhessèg nem jàtèk!Az orvosom mèg progot se vopt hajlandò nèzetni!Ès az elejèn is volt pecsètelèsem.
2023. jún. 10. 19:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én használnám addig,amíg nem jutok el másik nőgyógyászhoz, kikérném az ő véleményét is.(nekem is a 12.hétig kellett volna szednem,de sajnos vetéléssel végződött)A használatával ártani nem tudsz,korai abbahagyással viszont igen. Sajnos sokszor egymásnak teljesen ellentmondó tanácsokat adnak az orvosok, nehéz laikusként döntést hozni,miközben nyilván a legjobbat szeretnéd.
2023. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha addig elfogy amit felírt,én mindenképp keresnék egy magán nőgyógyászt, aki pár napon belül fogad.
2023. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen,èn is ìgy gondolom,hogy àrtani nem àrtok vele.Van mèg pont annyi cyclogestem,amit ha kettesèvel is szedek, elèg lesz 22.-ig mèg megyek terhesgondozàsra 🙂 Köszönöm szèpen a vàlaszokat 😘
2023. jún. 10. 19:29
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen tünettel, én lennék hasonló helyzetben, hamar felkeresnék egy nőgyógyászt.
2023. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!