Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedés szülés után gyorsan...

Vizesedés szülés után gyorsan megszűnik?

Figyelt kérdés

Lábaim, kezeim, és a térdem is. Fura, de a combom is lehet vizesedve, vagy az már hízás? Térdkalácsom se látszik már... Nem ismerek magamra.

35h


2023. jún. 12. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 2 hét volt.Olyan voltam mint egy elefánt.
2023. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 hét volt +-nap. Megmondom őszintén én terhesen a végén azt hittem,hogy ennél rosszabb nem lehet..:D Sajnos de, szülés után lettem 2x akkora,a lábaim brutálisan néztek ki,rendesen megijedtem. A papucs szinte nem ment rá. Kitartást!
2023. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Éjfél körül szültem, és reggelre már újra látszott a bokám és a lábfejem.

Mikor hazajöttem a kórházból, már újra fel tudtam venni a gyűrűm is.

Szóval nekem nagyon gyorsan lement, pedig +25kg-val mentem szülni, a nagy része víz volt.

2023. jún. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kórházi szobatársam úgy jött be, hogy nem látszott egyáltalán, hogy van - e bokája vagy csuklója, nagyon durván nézett ki, de 2 nap után már nagyon sokat javult.
2023. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után lett igazán borzalmas. Addig csak icipicit vizesedtem. Szülés után papucsban kellett hazajönnöm és pár hétig biztos még tartott. Egész nap álltam, tettem a dolgom, császár miatt amúgy sem esett jól se leülni se felállni, így mire estére ágyba kerültem volt hogy elsírtam magam a lábam láttán, annyira dagadt volt.
2023. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szülés előtti utolsó hetekben nekem a bokám volt vizes meg az ujjaim is mert nem ment fel a gyűrű. Szülés után kb.2 hétre volt már bokám 😃
2023. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!