Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a 37. hétig kb. “nem...

Akinek a 37. hétig kb. “nem is érződött a terhesség”, azoknak hogy alakult az utolsó pár hét?

Figyelt kérdés

Kicsit nehezebb hajolni, meg kijött az aranyerem, meg nyilván a hasam sokszor útban van, de igaziból más “zavaró tünetem” nincs.


A baba este szépen alszik, kicsit lengébben öltözöm, meg ugye futkározni nem nagyon szoktam és táncolni is max 1-2 számot bírok, mielőtt keményedek, de kb. ennyi (jah meg kevésbé férek be a kormány elé).


Aki hasonlóan volt, nektek hanyadik héttől lett terhes a terhesség? Kitartott a végéig a nyugi? Mindenki mondja, hogy az utolsó hónap a legrosszabb, csak nem tudom mire készüljek…


2023. jún. 13. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhessegi kiutesem(Pupp)lett es egeszen szulesig vakaroztam.

Illetve a fiam mar nagyon sokat rugdosott,mar kellemetlen volt

2023. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanolyan gondtalannak éreztem az utolsó hónapot is, még ennyi "bajom" sem volt mint neked. Annyi hogy már nagyon vártam, hogy találkozzak a kislányommal :)
2023. jún. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Én a 38.hetig dolgoztam. Szivem szetint maradtam volna, csak összevesztem a főnökömmel 😂

Abban a 2 hetben túráztam, kifestettem egyedül az előszobát bútorpakolással, takarítással, mindennel együtt egyedül. Lenyírtam a 2000m2es udvaron a füvet, másnap összegereblyéztem. Meg ilyenek. Nem tudtam leülni se ugy pörögtem 😅

Szerdai nap esős volt, igy aznap megpihentem, filmeztem. Csütörtökön meg megszültem 😅 szülés elött is még szabálytalan fájásokkal elmentem a lidlibe bevásárolni, utána vezettem be a kórházba 🤦‍♀️😅

2023. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

A maradt ennyi


A végén nem nagyon tudtam aludni..


41+1 szültem

Előtte napokban 5 km séta volt hogy hátha kibújik.. házasélet is volt.. külön jelezte a doki hogy jó lenne, hátha puhul a méhszáj tőle.


Szülésnél volt komplikáció.. de ez teljesen másból adódott.

Hüvelyi lett.

2023. jún. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Még annyi bajom sem volt, mint neked fizikailag. Úgy éreztem magam, mint akinek a hasához celluxoztak egy dinnyét, azon kívül, hogy a hasam nagy volt, tökéletesen voltam. Én a 37. héttől kezdtem türelmetlen lenni, de olyan drasztikus mélyrepülésben, hogy a mai napig nem értem, pedig megint 32. hetes terhes vagyok, hogy még 1-2 hét nem mindegy? Szóval 38+5 már sírtam a férjemnek, hogy szedje ki belőlem valahogy, mert nem bírom tovább. :D Végül 39+0 született meg, szerintem 40. hétre végleg megbolondultam volna. Igazából nem tudom, hogy mi volt ennyire nagy tragédia. Belefáradtam a készenlétbe, látni akartam már a lányom, szülni akartam (hehe, első baba...), otthon tengtem egész nap, borzasztóan untam napi 3x letörölni az étkezőasztalt, csak hogy addig is csináljak valamit.
2023. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
4-5 miért lett lepontozva?
2023. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó kérdés. Minden válasz hasznos volt szerintem.
2023. jún. 13. 16:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mar nem az elso eset,hogy valaki mimden kérdésnél lepontozza az embereket.

Szerintem direkt csinalja.

2023. jún. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy lehet valakinek nem tetszett a napi 3x-i asztaltörlés és az 5km séta :D
2023. jún. 13. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaja


Valakinek elképzelhetetlen…

De ez ilyen


Mások vagyunk…

Van akinek a végére egyiknapról a másikra nehéz lesz


Valakinek màr az eleje is terhes


Valakinek pedig végig könnyű terhessége van…


“Az 5 km sétás vagyok..”


Közben most a 3. Az iker


Hát 5 km-t nem sétálok.. most még 2-re elindulok.ha muszáj… csak ha muszák.

De többre tuti nem..

Pedug most is jól viselem.. de azért nem úgy, mint elsőre.


34 hetes vagyok

2023. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!