Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudják kbre megmondani...

Mikor tudják kbre megmondani a nemet?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyünk genetikai ultrahangra az Istenhegyibe. Akkor leszek 12+6. Szerintetek egy 50%ot tudnak már mondani?
2023. jún. 15. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
50%-ot biztos.hiszen vagy fiu lesz vagy lány 🤷
2023. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Czeizelben voltam, kb. ugyanannyi idősen, mint te. Először úgy tűnt, nem fogják tudni megmondani, mert nem volt túl együttműködő a baba, ráadásul a köldökzsinór is a lábai között volt. Aztán 2-3 óra szenvedés után (hogy minden fontos szervet ellenőrizni tudjanak), már 70%-ra tudtak tippelni, végül az UH legvégén, mikor alulnézetből vizsgálták, pont széttette a kis lábait, és akkor mondta a szonográfus, hogy hát, ez akkor most felugrott 90%-ra. :)
2023. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sok múlik rajta, hogy fekszik, mit mutat, takarja-e valami. Mikor én voltam, 13+1-nek mérték és erős tippre megmondták...
2023. jún. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét babát biztosra mondták, mindkettőt 12+2- n magánban. Egyik lány, másik fiú.
2023. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

50% eséllyel én UH nélkül is megmondom bárkinek. Még a terhes nőt se kell látnom hozzá.

Én ilyen különleges képességekkel rendelkezem, szerintem pénzért csinálhatnám ezt kismamáknak. Sőt, garanciát is vállalnék rá, mert ha rosszat mondtam, visszafizetném a pénzt.

2023. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A dokim 10.héten 80%ba fiúnak mondta, 12.héten már 100% volt
2023. jún. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem mondott ma az orvos. 12 hetes vagyok. A genetikaira 13+4 naposan megyek. Remélem ott már látni fogjuk 😊
2023. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!