Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes 4d-s babamozin...

24 hetes 4d-s babamozin mennyire tudják biztosan megmondani a baba nemét?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! :)

24 hetes várandósan voltunk babamozin mert szerettük volna megtudni a kisbabánk nemét, és ott lányt mondott a szonográfus.

Szeretnék érdeklődni hogy ez mennyire biztos? (első baba)


Természetesen azóta voltam terhesgondozáson, ahol csinálnak uh-t, de sose mondta az orvos a nemét (régebben volt már belőle baja, hogy nem jól mondta és azóta tippelni se nagyon szeret).



2023. márc. 24. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Nekem mind a 2 gyerekem 18hetesen a "sima" uh-val 100%ra lett mondva.

Szoval elég valószínűnek tartom, hogy nem tévednek

2023. márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A 12 és 18 hetes genetikait másik városban csinálták, így másik orvos is vizsgált meg, nem az aki a terhesgondozáson szokott havonta.

Sajnos ott egyik alkalommal sem tudták megmondani, mert úgy helyezkedett a babó, ezért is mentünk el babamozira.

2023. márc. 24. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Magánban jobb gépek vannak. Ha mondott nemet, akkor nyilván mutogatta magát a pici, és úgy elég biztos az eredmény. 24 hetesen már nagy és jól látszik rajta minden, amit megmutat. Nekem a 12. hétre is biztosra mondták mindkét babám nemét, és tényleg azok is lettek.
2023. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Nekem 12 hetesen megmondták hogy fiú, utána is minden ultrahangon mondták.

Szerintem már elég biztos lehet hiszen a korábbi alkalmakkal se láttak kukit.

2023. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!