Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Első babámat...

Kismamák! Első babámat várom, most voltam a 12hetes genetikai ultrahangon(mindent rendben talált a dokim) viszont javasolta a vérvételi vizsgálatot. Mennyibe kerül a kombinált illetve az integrált vizsgálat ?

Figyelt kérdés

2023. jún. 16. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A kombinált teszt egyéni, ahol én csináltattam tavaly, vérvétel+UH akkor 65 ezer forint volt.
2023. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházban 18ezer ft a kombinált
2023. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyedi


Kombi teszt nálunk 17e a kórházban, de komolyabb uh mellett 60e vagy több is egyben.



Viszont ez csak statisztikai adatok alapján dolgozik.


Arányszámot az

1:25000-hez

1:800-hoz


Ilyesmi.



Én rossz tapsztalat miatt bele sem kezdtem ebbe màr a mostani terhességemkor.

Mivel biztosabbra szerettem volna menni, így Prena tesztet csináltattam egy úgynevett nipt-et ( ilyen a Panorama, Prena, Nifty, stb)

Ez lényegesen magasabb költség, de valódi magzati sejt vizsgálatán alapszik.

2023. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pár hete Budapesten, magán intézményben 59.000 Ft-ot fizettem a kombinált tesztért (vérvizsgálat+UH). Nagyon alaposak voltak, és amikor elsőre nem sikerült mindent megvizsálniuk a babán, még kétszer visszahívtak séta és csokizás után, hogy biztosan mindent meg tudjanak nézni.
2023. jún. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kombinált tesztet én sem ajánlom, az tulajdonképpen semmit nem ér. Kb 200 ezerért egy Prena teszt, anyai vérből, 100%os biztossaggal kizárja a kromoszóma rendellenességeket.
2023. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az adott válaszokat! Hasznos volt :)
2023. jún. 18. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!