Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas alkalikus foszfatáz...

Magas alkalikus foszfatáz mindenképpen bajt jelet vagy lehet ettől?

Figyelt kérdés
3 órával a vérvétel előtt véletlenül ittam egy tejes kávét, elfelejtettem hogy aznap megyel laborba. Ez okozhatja? Amúgy tudom mit jelent, ha magas de ez az érték, ezért meg vagyok ijedve.. 146 lett egyébként.

2023. jún. 20. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták mindenkinek magas (nekem is). Kérdés mennyivel.


Amiket olvastam ilyen 400 körül kell aggódni.


Amúgy mint megtudtam a harmadik trimeszteri nem is feltétlen éhgyomri csak két órával előtte ne egyél. (Nekem hipoglikémiám alakult ki, mert amúgy hajnali 3-kor arra keltem, hogy éhes vagyok, 9-kor vették le a vért).

2023. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem hellp szindr. volt. Aznap volt 160-as,amikor észrevették,de mellette minden más érték is az egekbe volt,úgyhogy nem tudom önmagában jelent-e bármit is,ha minden más rendben van. Meg azt sem nagyon tudom,hogy ha csak ez magas olyankor mi a helyzet. Sokat nem segítettem ezzel. :\ Orvos mikor nézi meg?
2023. jún. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Délután tudok orvossal beszélni. A többi érték nem problémás, 1-2 kisebb eltérés van csak ezen kívül.
2023. jún. 21. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:
2# vagyok. Nem hiszem,hogy gond lenne akkor,de tényleg sajnos ehhez nem értek. De ha gond lenne szerintem minden más is rossz volna,például nálam az LDH 190 helyett volt 468,a GOT 35 alatt jó,nekem 150-es volt,tehát így minden sorba elvolt szállva. Ha csak ez magas picit,ne aggódj,de délután úgy is orvos is megerősíti. Boldog babavárást!:)
2023. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!