Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok, és...

22 hetes terhes vagyok, és két napja fáj a hasam alja középen. Néha erős nyilalásokat is érzek az alhasamban. Lehet, hogy csak a Pici túl aktív? Tud akkorát rúgni lentre, hogy az kellemetlen legyen?

Figyelt kérdés
2008. jan. 6. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam öt hónapos,de nem emlékszem,hogy rossz lett volna amikor rugott.Sőt.:-) Szerintem hívd fel a dokidat, abból baj nem lehet.Jobb félni...

Remélem semmi komoly baj nincs, azért majd írd meg.Szurkolok neked!

2008. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod. Én 19 hetes vagyok,de nekem is bele szokott szúrni a hasamba és az alhasam is fáj néha,de csak tompán. Az izomok ahogy tágulnak és ahogy nől a méh és a baba,ezek mind annak a jelei. Azért ha mész az orvoshoz,megemlítheted neki,de ne aggódj,biztos hogy nincs baj. Ha görcsölsz,vagy vérzel,akkor van baj. Gratulálok a babához! :)
2008. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!