Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes múltam és erős...

14 hetes múltam és erős hasmenésem van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beteg, nem is érzem magam rosszul, de már kezdek aggódni. már több, mint egy hete tart. (Ha kicsit több szénhidrátot fogyasztok--> mert alig eszek, akkor az megfogja valamelyest.)Napi egy magnerotot szedek meg este egy magne b6-ot--> de mindegyiknél napi 3at ír, szóval nem gondolom, hogy sok lenne.

Volt valaki hasonló helyzetben? HA igen mit csinált? Doki?


2011. nov. 1. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

erös hasmenés 1 héten keresztül még nem terhesen is mennék.

próbáltál fogó dolgokat enni, mint pl krumpli, sima keksz, étcsoki?

2011. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szentabletta, artani nem art, a marnezium is csinalhatja, ha nem kemenyedsz en nem szednem.

Csak akkor vettem be en is ha ereztem hogy kemeny a hasam,ez egesz terhesseg alatt nem volt tobb egy doboznal es megse birok megszulni, ma 39+6hetes vagyok.

Aztan dieta: tej, tejtermek es paradicsommentes kajak.

Repa, rizs, banan, etcsoki segithet es holnap elmennek orvoshoz. Esetleg valamilyen probiotikum addig ha van otthon vagy ha beszerezheto ma.

2011. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem. Sajna alig tudok enni. Sok gyümölcsöt eszek.:S Au lemegy. Viszont szedek mercformint (az is okozhat ha kevés szénhidrátot viszek be)is és a terhesség elejétől hígabb a székletem. Nem annyira vészes, de napi kétszer megyek és az viszont híg.(Mondjuk a héten 3 nap ez van)

Csütörtökön megemlítem a terhesgondozóban a védőnőnek, meg a dokinak.

2011. nov. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!