Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ClearBlue-ról mi a véleményete...

ClearBlue-ról mi a véleményetek? Megbízható? Most tesztelnék vele először.

Figyelt kérdés
Negatív kommenteket nem kérek. Teljesen új nekem ez a dolog,ezért kérek segítséget. 😊

2023. jún. 28. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nagyon drága. Ha terhes vagy, kimutatja egy feleannyiba kerülő teszt is.
2023. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is jó, de tényleg drága. Vannak olcsóbb, szinten jó tesztek, nekem a facelle és a predictor early váltak be és miután az egyértelmű pozi lett utána vettem csak clear blue típust, mert drága lett volna annyit el pisilni belőle :D
2023. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Abból is van több féle, melyiket használnád?

A hétszámlálós esetleg lehet praktikus, ha valamiért számít a fogantatás időpontja, de pl. emlékbe felesleges, mert lemerül (a sima digitális is, szóval ha a többi pozitív, akkor már nem látom értelmét plusz egy CB tesztnek...).

A Predictor és Facelle nekem is bevált (én az utóbbit jobban szeretem egy kicsit, vastagabb a csík, látványosabb 😀)

2023. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A gyógyszertárban ezt ajánlotta a csajszi. De sokat hallottam erről a predictor early-ről is. Köszönöm a segítséget nektek. Kíváncsi leszek az eredményeimre.. 😊😊
2023. jún. 28. 21:54
 5/16 A kérdező kommentje:

#3


Digitális fajta. De mindenképp kipróbálok egy másik fajtát is. 😊

2023. jún. 28. 22:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a digitális az utolsó volt a “sorban” mert össze vissza volt a ciklusom és nem bírtam a kíváncsiságommal hogy kb mennyi lehet :D de előtte teljesen jó volt a többi is, annyi hogy nálam pl az x epil csak konkrétan a nem várt napján mutatta ki, a többi már hamarabb is, gondolom azok érzékenyebbek :)

2es voltam

2023. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nekem mindig olyan bonyolult volt ez az egész számolgatás,figyelgetés,nem tudom miért 😅

De szerencsére a ciklusaim pontosak,nem volt gondom vele egészen eddig. Úgyhogy nagyon bizakodom a pozitív végkivitelben 😊😊 Holnap reggel tesztelek,drukkoljatok 😊

2023. jún. 28. 22:12
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
➖️
2023. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendeltetésszerűen van használva, mindegyik jó. Az “álpozi” eredmények akkor vannak, ha valaki csíkot képzel oda, ahol nincs.

Ha már késik, bármelyik jó.

2023. jún. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Köszönöm szépen a visszajelzéseket😊😊😊
2023. jún. 28. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!