Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó hónapjában...

Terhesség utolsó hónapjában mennyire biztonságos természetes vízbe menni (Balaton)?

Figyelt kérdés

2023. jún. 30. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Sokkal biztonságosabb, mint medencébe.
2023. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Vagy elkapsz valamit vagy nem. Az esely megvan ra. Ha epp kezdesz nyilni mar, nagyobb baj is lehet. En tuti nem kockaztatnek
2023. jún. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a medence nem biztonságos, de a természetes víz igen? Ott nem lehetnek baktériumok?
2023. jún. 30. 20:06
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a Balaton még rosszabb, mint egy élményfürdő, azt legalább klórozzák. Én biztos nem kockáztatnék.
2023. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor már nagyon veszelyes is lehet..

Vegyél uszodatapaszt ha mindenképpen me ni akarsz

2023. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még zárva van a méhszáj, akkor az orvosom szerint nyugodtan lehet, és ilyenkor a kisajkak is zárnak, szóval nem para. De ehhez az orvosodnak kellene megvizsgálnia téged, hogy most mi a helyzet veled, ha ő azt mondja, hogy lehet, akkor nyugodtan. Ha nem tudsz addig elmenni hozzá, én a helyedben csak combig mennék be és úgy pancsolnék, vagy esetleg matraccal.
2023. jún. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A mehszaj elkezdhet nyilni az orvos utan fel oraval is akar.. szoval az utolso honapban ez nem igazan mérvadó.
2023. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem bíznám a véletlenre és használnék ilyet:


[link]

2023. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem el hogy 8 hónapot ( ha nyarat nézzük Balatonon) 2-3 hónapot nem lehet kibírni nyakig fürdés nélkül. És ha másnál nem okozott gondot, de nálad fog, egy fertőzés , vagy a hideg víz. Akkor megérte? 3. nyaramat töltöm várandósan, ( Persze kozte volt szünet), de valahogy mindig kibírtam.
2023. jún. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm simán bement a balatonba 8 hónapos terhesen. Én nem nyáron voltam terhes, de minden évben szoktunk menni és soha nem kaptam el ott semmit. De szerintem is ki lehet bírni, hogy szülés előtt pár héttel a biztonság kedvéért ne menj be a vízbe.
2023. júl. 1. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!