Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érezte már keménynek...

Más is érezte már keménynek kitapinthatónak a méhét hanyatt fekve orgazmus után? Ez normális vagy rossz? 12 hetes km

Figyelt kérdés
Első terhességem is végig keménykedtem (szex nélkül) félek hogy most is ez vár majd rám. Nem volt olyan kellemes, hogy állandóan keményedtem pedig szedtem magne B6-ot.
2010. okt. 13. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nem utána, hanem akkor van egy fura érzés. picit megijedek olyankor, de nem lesz baja
2010. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is éreztem ilyesmit, de eddig semmi baj. Ma vagyok 37 hetes, és eddig minden rendben. Nyugodj meg és szedd tovább a magnéziumot.
2010. okt. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi.


Egyelőre még nem szedek magnéziumot. Csak az első terhességemnél szedtem talán 20. héttől 36 hétig. 37. héten szültem.

2010. okt. 13. 11:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ilyet utána. (Mondjuk én szedtem Magne B6-ot, de már nem tudom, mikor kezdtem el.)

Most lesz 1 éves:-)

2010. okt. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!