Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen voltam 3D ultrahang...

22 hetesen voltam 3D ultrahangon Egerbe és annyit mondott, hogy kislány lesz. Tévedhet dokinő? Nekem mindegy milyen neme lesz. Csak utálom mikor téved doki.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy tévedhet, ez sosem 100%.
2010. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor 100% ha már ki jött a baba. Nekem a 18-20hetes genetikai ultrahangon mondta a doki,hogy ő kislányt lát,és 29hetesen elmentem 4D.re és ott alátámasztották,szerintem az,hogy téved 1 a 100hoz az esélye mert látott már elég babát,hogy eltudja dönteni,h kislány v kisfiú lesz.Szerintem bízhatsz benne:-)

33hetes. km

2010. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha jó a doki tuti látja én nem tudok olyat környezetemben akinek elnézték volna!
2010. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dokinő azt mondta,hogy biztos kislány lesz meglátom mi lesz :)) 26 hetes kismama
2010. okt. 13. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vok én se hittem a dokinak mikor 2 fiu után azt mondta ez egy kislány 22hetes uh is mondta hogy lány 28hetesen is és 32 hetesen is!De még a szülőszobán megkérdezte a szülésznő milyen szinü kocsit hozzon még ott is azt mondtam hát lehet hogy rózsaszin kell ...de még nem biztos...és már 1 éves lesz jövő hónapba !
2010. okt. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Doki nem tévedt!Tényleg kislány lett.Már lassan 4 hónapos lesz :))
2011. ápr. 24. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!