Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normàlis 12 hetesen...

Mennyire normàlis 12 hetesen az egyik petefèszek nyilalàsa?

Figyelt kérdés
A terhessèg elejèn 3 cisztàm is volt a bal petefèszkemben.2 elkezdett felszìvòdni ès a harmadik kisebb lett,mint volt.Azt mondta dr nő a meddőssègi kp.-ban,hogy majd 12. Hètig eltűnik,de ma elkezdett nyilalni a bal petefèszkem.Azòta terhesgondozàsra àtjelentkeztem àllamilag tàmogatottra,ìgy nem volt azòta nèzve.Majd 13.-àn megyek uh.-ra.Szerintetek mèg mindig az lehet?Vagy mèg mitől nyilalhat?

#ciszta #12. hét #Petefèkszek
2023. júl. 6. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy az a petefészek. Én is azon a tájekon szoktam nyilallást érezni néha, pedig már 20 hetes vagyok, de az is lehet, a méhet tartó szalag nyúlik és sajog. Minden nő folyamatosan.
2023. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!