Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes tünet bal petefés...

Lehet terhes tünet bal petefészek szúrkálás, nyilalás? Ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem szokott nyilalni sose a petefészkem. Tudtommal sosem volt cisztám se.


Semmi más "tünetem" nincs, ha ez tünetnek mondható. Van még 5 napom menszeszig. Lehet igazából egyáltalán nem terhes tünet ez..


Erős bal petefészek nyilalást éreztem ma 1x, ami hirtelen érzés volt és fájdalmas. Meg szúrkálást is olyan 10 percen át. Azonban csak a bal oldali petefészkemnél érzem.


Egyébként az ovum idején a jobb petefészkem fájt.



Köszi, ha válaszolsz.



2023. márc. 26. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Persze, ha balról érzed, az egyértelmű terhestünet!


"Semmi más "tünetem" nincs, ha ez tünetnek mondható. Van még 5 napom menszeszig." ...mily meglepő....


🤦‍♀️

2023. márc. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az nem terhes tünet. A terhességet a méhedben fogod érezni. A petefészekszúrka normális, a kiszabadult petesejt után ott marad a sárgatest ami most lehet nagyobb a megszokotzodnál ezért érzrd jobban. De nincs köze a terhességhez. Mensivel távozik, vagy terhesség esetén ellátja feladatát amíg kell.


Én pl minden ciklusban érzrm és terhesen is éreztem. Nincs jelentősége.

2023. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:D Rendben, megértettem, akkor ez nem tünet. Köszi! De azért kicsit kevésbé lenézően is le lehet írni. Pl. ha csak egy oldalt szúr a petefészked az nem terhes tünet.


Én csak éreztem, kiírtam. Nem voltam soha terhes. Nem tudom milyen az a szúró érzés a petefészeknél, amit leírnak a neten jelként..


Szép napot kívánok!:)

2023. márc. 27. 08:05
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!!:)
2023. márc. 27. 08:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor vannak terhestünetek, ha van HCG a szervezetben, amit a teszt is kimutat. Szorítok!
2023. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi kedves vagy, de elvileg nem tünet az egy oldali petefészek szúrkálás, nem létezik ilyen. :/ Majd ha késik tesztelek! :)
2023. márc. 27. 08:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Én meg csak válaszoltam, mert voltam már terhes.

Amúgy meg itt a kezedben a teljes internet, szabad ám a terhességről olvasni, nem csak a Gyakori létezik.

2023. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olvastam!
2023. márc. 27. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem ugyan így volt, ma 20 hónapos 🥰
2023. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!