Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó távozása 20 hetesen?

Nyákdugó távozása 20 hetesen?

Figyelt kérdés
Bocsánat a részletes leírásért. Tegnap este vettem észre fürdés közben kilógó nyálkát, alit egyben ki tudtam húzni, kb 4-5 cm lehetett. Egyből hívtam az orvosom, azt mondta ha nincs semmi görcs semmi panasz, nem gond! Én viszont nagyon aggódom, nem tudom mit csináljak vagy honnan tudjam, ha gond van. Első terhesség, eddig minden rendben volt, a baba is mozog sokat. Pihenni sajnos ma pont nem tudok, mert ma van az esküvőnk!😣 Holnapután van időpontom ultrahangra, rendben leszek addig? Tudom hogy nem tudhatjátok előre, én sem tudom, de ha valakivel volt hasonlo valaszoljon…

2023. júl. 8. 06:22
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

A nyakdugo az ilyen barnás, esetleg véres cucc. Az orvos gondolom mondta, hogy kell kineznie.

Sok nőnek távozik, és semmi bajuk,ettől nem szülnek meg idő előtt.

Figylj arra, hogy ha egy kicsit is fajdogal a hasad, derekad, akkor ülj le, és figyeld, hogy pihenésre elmúlik - e.

A nagy nap miatt pedig gratulálok.

2023. júl. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sajnálom, hogy így alakult a nagy nap!

Próbálj azért örülni,nem biztos,hogy baj van! Sőt.

Figyelj oda magadra,de ne parázd túl. Mert a végén magadnak gyártasz majd tüneteket.

2023. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
nyitott a méhszáj? csak hogy tudott távozni... inkább emiatt figyelj magadra és pihenj amennyit lehet, ülj sokat. engem szigorú pihenésre ítélt a doki amikor nyílt a méhszáj, de 2 hét múlva amikor mentem vissza, már zárt volt. ellenkező esetben befektetett volna a terhespatológiára
2023. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szines nem mindegy. Lehet csak kicsit kocsonysabb volt a huvelyvaladekod (bocs, ez gusztustalanul hangzik, de van ilyen). ha sargas atlatszos volt az nem dugo. Ha erosen barnas akkor az lehet az. De neha csak 1 resze távozik. A lenyeg h zart legyel, vagy ne kezdj hirtelen nyilni, de ezt mondjuk csak az orvos tudja megnezni
2023. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Emiatt menj el orvoshoz mindenképp.
2023. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok mármint ha véres, barnás volt a nyálkás cucc, mindenképp menj be a biztonság kedvéért, ha csak valami átlátszó vagy ilyen semmilyen színű akkor persze nem kell.
2023. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nem volt semmilyen színe, fehér volt és átlátszó, esetleg picit sárgás. Csak olvastam itt, hogy nem mindenkinek barna, rozsaszin stb. De azota minden rendben van.
2023. júl. 8. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor semmi gond, az valami váladék lehetett, néha tud fura lenni.
2023. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Először is mindenkinek köszönöm a hasznos, kedves válaszokat!❤️

Aztán pedig ma voltam ultrahangon, tényleg nem a nyákdugó volt. Minden zárt, minden a helyén.

Kicsit paráztam mert tegnap még vizes folyásom is volt. De Hála Istennek minden rendben van.😊

2023. júl. 10. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!