Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány % esélyem van arra hogy...

Hány % esélyem van arra hogy terhes vagyok? ha védekeztünk (gumival) de a párom nem ment el , és pont ovuláció közben csináltuk,már csináltam egy terhességi tesztet de negatív lett és már vagy 1 hete hányingerem van és most már a melleim is fájnak.

Figyelt kérdés
2023. júl. 9. 10:49
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
0
2023. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha engem kérdezel, akkor a körülmények között inkább nagyobb esélye van, hogy beteg vagy. Csinálsz még egy tesztet a jövő héten, és akkor biztosan megnyugszol. 1 hét alatt kimutathatónak kellene lennie, az lényeg, hogy most ne lihegd túl🙂
2023. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha rendes védekezés mellett, elélvezés nélkül és negatív teszt mellett is ennyire ráparázol a terhességre, köttessétek el magatok, basszus.
2023. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kéne megjönnie?érdekes ha ovuláció óta hányingered van amikor még be sem ágyazódott a SEMMI a ti esetedben.
2023. júl. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ment el..akkor nehezen lehetnél terhes.

Nem értem miért hiszik sokan azt hogy már a 0.naptól terhes tünetik vannak.. általában elmaradt menstruáció az első jel.

2023. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mitől lennél terhes???

Nem vagyok mai csirke, de mikor én fogamzásgátlót szedtem, soha nem jutott eszembe más módon is védekezni, se gumi, se megszakítás, se más (nyilván állandó partner mellett). De azon sem aggódtam, hogy terhes leszek mellette, mondjuk be is szedtem mindig rendesen...

Vajon ez az új divat, vagy csak minden paratini a gyakorin pörög?

2023. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!