Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti alhasi...

Terhesség alatti alhasi fájdalom mikor és mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Sziasztok, első terhességem. És kezdetektől fogval fáj a hasam alja nem görcsöl, csak olyan éles szúró érzés. Már a 20 hétbe járok, voltam orvoshoz meg ultrahangra is járok terhesgondozásra is mindenhol azt mondják hogy nincs semmi baj a babával.

Az lenne a kérdésem hogy mennyi ideig tarthat ez az alhasi fájdalom? Vajon egész terhességem alatt így lessz? Kinek milyen tapasztalatai vannak, voltak?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2023. júl. 9. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Idôközönkènt elmùlik..

2.terhessègnèl màr nem volt..

A 3.iker.. 25. Het utàn indult…


A mèhszalagok nyùlnak

2023. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mikor fáj a hasam nem is emelhetek semmi nehezebbet? Mert gyakran vigyázok a keresztályomra és ő 2 éves közbe kéreszkedik kézre, nincs szívem visszautasítani
2023. júl. 9. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha napi szibtrn nem szoktad, akkor vizony nem kellene..

Amúgy nem tilos..



Leguggolsz és megöleled.



2 gyerekem van..ahogy írtam.

Most teljesen el vagyok tiltva az emeléstől már az elejétől (1,5 kg a max!!!!)


Pedig én szoktam a terhelést nyilvàn.


Gondolhatod…


A “nincs szívem” nem opció

2023. júl. 10. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, csak 18 hetes vagyok. Ráadásul elsővel nem volt ilyen, így nekem elég furcsa. Nekem az emelt magnézium is segít, meg ha lefekszek kicsit. Nekem is van már gyerekem, lassan 2 éves, nem tudom emelgetni, de mindig leülök mellé, hogy hozzám bújhasson, ha szeretne.
2023. júl. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van, vigyázni is fogok az emelgetéssel kapcsolatban a továbbiakban, és köszi a válaszokat.😊
2023. júl. 10. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!