Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha március végére várom a...

Ha március végére várom a babámat, milyen ruhákat vegyek neki? Akkor még elég szeszélyes az időjárás, tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Még csak 16 hetes vagyok, de pénteken úgyis Budapesten leszünk, elmennénk "felmérni a terepet".

Attól is tartok, hogy akkor már nem fogok melegebb ruhácskákat kapni, vagy emiatt ne fájjon a fejem?


2010. okt. 13. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a tél végi kiárusításokat, akkor érdemes vásárolnod overallt, meg egyéb meleg holmit. Nekem ugyan március eleji a babám, de szükség volt overallra is.
2010. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Március végén szültem a lányom. hideg idő volt, még én is a téli kabátomat hordtam kb. 2-3 hétig. A lányomnak is úgy vásároltam hogy hosszú ujjú bodykat és még vastag bundazsákot, igaz ezt abszolút nem tudtuk kihasználni. Vastag sapi helyett úgy csináltam hogy bent egy vékonyka volt a fején és ha kimentünk arra húztam egy vastagabbat / de nem téli vastag volt/. Rugdalózóból is hosszú ujjút adtam a body fölé.
2010. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!