Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kecskeméti kismamák! Érdekelne...

Kecskeméti kismamák! Érdekelne valakit egy egy napos babaelsősegély tanfolyam, amit egy tündéri és alapos gyermekorvos tart?

Figyelt kérdés
25 hetes első babás kismama vagyok, és más kismamák ajánlották ezt a tanfolyamot, ahol minden kérdést érint a doktornő, ami csak fontos lehet egy baba egészséges fejlődése szempontjából. (betegségek és kezelésük, hasfájás, babahigiénia, balesetek, gyermekbiztonság stb.) Ahhoz, hogy minél hamarabb beinduljon egy újabb kurzus, legalább 5-en kell lennünk, úgyhogy itt érdeklődök, hátha valaki eljönne szívesen.
2010. okt. 13. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Melyik gyerekorvos tartja? Igaz en csak karacsonykor leszek otthon, de erdekelne.

Igaz mar 9 hos a lanyom, de a balesetek es betegsegek temakor azert minket is erintene.

2010. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Épp most hétvégén volt megtartva, úgyhogy már a tapasztalataimat is el tudom mondani.

Dr.Szentannay Judit tartja folyamatosan, ahogy van érdeklődés. Most éppen egy hónapot kellett várni, hogy összejöjjön a csoport, de nagyon megérte! Voltak kismamák és anyukák is, de még a többgyermekesek is úgy nyilatkoztak, hogy sok új dolgot tanultak meg.

Volt szó a lázcsillapításról, hányásról, hasmenésről, allergiákról, balesetek kezeléséről, gyermekbiztonságról, de rengeteget lehetett kérdezni is.

Én csak ajánlani tudom! Ha érdekel, hívd fel a doktornőt, ő felírja az elérhetőségeidet, és hívni fog, ha a csoport összejött. Mivel gondolom itt nem lehet reklámozni, az árat és elérhetőséget szívesen megírom emailben, ha érdekel.

Jó babázást, és gratulálok a Picihez!

2010. nov. 15. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!