Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyik kórházban láttam...

Az egyik kórházban láttam kiírva, hogy márciustól apás szülés felkészítő tanfolyam indul. Ha nem végezzük el nincs apás szülés. Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Így volt kiírva, persze hivatalosabb megfogalmazásban. Én nem ott fogok szülni (remélem), de ez tényleg így lenne? Más kórházakban is van ilyen? Ugyanis egy kisebb vagyont elkérnek érte, és a férjemnek se ideje, se kedve elvégezni. De én nem akarok egyedül szülni. Így is nagyon meg vagyok ijedve, jó lenne ha ő legalább ott lenne.
2011. febr. 8. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő. Van, ahol tényleg ennek a tanfolyamnak az elvégzéséhez kötik,máshol meg nincs ilyen kikötés. Ahol én jártam a megyében, ott is 2 helyen tartanak ilyet, de nem kötelező részt venni rajta, a 3. helyen nincs is... Ahol szülni akarsz, érdeklődj, milyen feltételekhez kötik az apás szülést!
2011. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tilthatják meg ...

most gondolj bele !


reálisan ha a párod nem tud eljönni de elvégezte a tanfolyamot bemegy veled édesanyád mondjuk őt nem zárhatják ki mert nincs meg a papirja hogy ott volt ...


hülyeség csak feleslegesen paráztatnak benneteket!


a deoec-en is riogatták egymást a kismamák hogy igy meg úgy el kell végezni és a apuka ruháért is fizetnie kell


ehhez képest:

szó nélkül bejöhetett

a ruhát elvette magának

senki se kért semmit.

pénzt papirt se ...

2011. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A ruha 3 ezer körül van, azt ki is fizetném, de nekem nincs senkim rajta kívül. Húgom még gyerek, a barátnőmet azért nem szívesen hívnám be, édesanyám meghalt régen. Egyedül nem akarok lenni több órán keresztül, abba beleőrülnék. Párom 3 műszakban dolgozik, 3 naponta váltják a műszakot, se kedve, se energiája nem lenne, mondjuk egy éjszakásból be menni a tanfolyamra.
2011. febr. 8. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvos vagyok. NYUGI! A szülő nő mellett a szülés alatt egy általa választott nagykorú, cselekvőképes személy folyamatosan tartózkodhat. Ezt nincs a földön, aki megtilthatja. És még az influenza sem állhat utatokba! Ne aggódj, csak kellenek a résztvevők... :-) Boldog babavásárt, s kellemes szülést Apával.
2011. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. febr. 8. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!