Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósság alatt húgyhólyag...

Várandósság alatt húgyhólyag fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Inkább reggelente érzem, gondolom amikor telt a hólyag, és wc-zès után még 10-20 percet biztosan fàj. Másnak is volt/ van ilyen. Ez normális?

2023. júl. 12. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A reggeli vizelet koncentràltabb és amiatt tud csípő-égő érzést okozni vizelés közben és utána is.

Tőzegáfonyát érdemes lenne szedni hugyúti fertőzés megelőzése képpen.

2023. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem csípő érzést érzek, hanem az egész alhasam fáj, én úgy gondolom, hogy a telt hólyag miatt.
2023. júl. 12. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az miatt van,főleg ha a baba mar nagyobb és nyomja is
2023. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22. Hétben vagyok.
2023. júl. 12. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Nekem még terhesség nélkül is tud ilyen lenni, ha sikerült annyira beájulnom, hogy nem keltem fel este pisilni, cserébe lefekvés előtt jó sokat ittam. Nagyon ritkán történik ilyen, de akkor mindig azt hiszem, hogy most szépen meghalok :'D. Aztán 5-10 perc múlva elmúlik, és mintha mi sem történt volna.

Szóval én azt gondolnám, hogy normális, főleg, hogy ha már kicsit nagyobb a baba, és nyomja a hólyagot, ami miatt a hely is kevesebb.

2023. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!