Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztetek ilyen fájdalmat a...

Éreztetek ilyen fájdalmat a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok. A köldököm fölött égő, húzódó fájdalmat érzek a hasfalamban, ami köhögés, nevetés, terhelés hatására erősödik. Amikor sokáig vagyok talpon, akkor folyamatosan fáj. Lehet, hogy csak a baba feszít már ennyire? Megijedtem, hogy esetleg sérvem van, de nincs ott semmiféle dudor. Csak fáj. Néhány hete érzem, de mostanában rosszabb lett.

#fájdalom #sérv #Húdódás
2023. júl. 16. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Igen nekem is volt ilyen. Az utolsó hetekben jött elő.
2023. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet most nyílik a hasfalad, nem nőtt mostanában hirtelen nagyobbat a hasad?

Nekem már az elején szétnyílt, sajnos szülés után nem is húzodott össze, nekem az szokott furcsán fájni a köldökömtől felfelé.

Ha nem tervezel szülés utáni tornára járni, azért figyeld, hogy hogy viselkedik, és nézesd meg szakemberrel, ha gyanús.

Mihamarabbi jobbulást és könnyű szülést kívánok! 🙂

2023. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor az lehet, mert 2 hét alatt 5 cm-t nőtt most. Meg fogom nézetni mindenképpen!
2023. júl. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!