Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok. A...

20 hetes kismama vagyok. A lepény 2 hete mellsö falon volt, most viszont mellsö és bal oldalon mélyen. Milyen volt a terhessége? Mit javasoltak neki? éreztetek valami fájdalmat? Nekem idönként szúrdogál. De nem görcsöl, vérzés nincs.

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hetesen volt ilyen uh.eredményem. A védőnőm kicsit rám ijesztett, hogy emiatt császár lesz.(nem emlékszem, pontosan mivel indokolta) De a dokim azt mondta, majd feljebb húzódik, egyre nagyobb lesz és semmi baj nem lesz. És tényleg nem lett semmi baj. Egyébként nem emiatt lett császár, mert elkezdtem vajúdni és jó sokáig tartott. Vigyázni kell az emelgetésekkel, ilyesmi. Pihenni azért nem árt.
2011. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!