Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor tudhatjuk meg a nemét?

Mikor tudhatjuk meg a nemét?

Figyelt kérdés
10 hetes várandós vagyok, és legközelebb az orvosomhoz csak 16 hetesen megyek ugyanis lesz a genetikai vizsgálat ahol ugye megnézik, hogy minden rendben van e, ezért nem ragaszkodott az orvos olyan hamar vizsgálatra menni. A kérdésem az lenne, hogy a genetikain meg tudják vajon mondani , hogy kisfiú vagy kislány? Nyilván annyi a lényeg, hogy egészséges legyen, csak hogyha rákérdezek akkor nem fognak hülyének nézni miatta?

2023. júl. 19. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Vagy igen vagy nem. Leginkább attól függ hogy fekszik.

Nekem 11 hetesen volt az első genetikai, ott nem látszott, aztán legközelebb 15 hetesen mentem kontrollra, ott viszont egyértelműen látszott.

Viszont mi kértünk prenát, tehát abból már úgyis megtudtuk a nemét.

2023. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem fognak.

Igen, akkor már látni fogják.

Sőt hamarabb is, csak a 12. hét előtt nem mondhatják el.

2023. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Magyarországon laksz? Csak mert itthon 12 és 20 héten van genetikai ultrahang. A 12 hetes uh-n nem biztos,hogy látja még vagy nem tudja biztosra mondani...persze akadnak kivételek. 16 hetesen is csak akkor tudja megmondani, ha a gyerek úgy fekszik.
2023. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 13. héten az első genetikain megmondták, a 19. héten a második genetikain megerősítették. Szóval lehet, meg tudják mondani. A 16. héten magánban voltam vizsgálaton, de akkor nem mutatta magát.
2023. júl. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a genetikain egyértelműen látszott, igaz, hogy aránylag későn tudtam menni, betöltött 13. héten.

A Prena megerősítette pár hét múlva, azt is megcsináltathatjátok, azzal jópár betegséget is ki lehet szűrni, ha nem is az összeset.

2023. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem egyből mondták a genetikain, az volt az első amit észrevett a doki, pedig azt hittem korai lesz. :)

Utána minden ultrahangon ráerősítettek, majd a nifty-vel lett 100%.

2023. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%-osnak mi baja van?! Mindenkit lepontozott.🤔😏
2023. júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23
2023. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
13 hetesen voltam az első genetikain. A végén rá kérdeztem, tippelt az orvos. Aztán megjött a Prena eredménye és 15 hetesen már 100%-ra tudom, hogy bejött a tippje.
2023. júl. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

12.hetesen genetikai uh.kórház: "fiúnak mondanám"

16.hetesen magándoki: "azért egy fiúval is ellehet babázni nem?" (7 éves Kislányunk már van😊 )

20 hetesen uh. kórház, válasz arra hogy még mindig fiúnak mondaná?: "hát persze, egyértelműen fiú"

27 hetes 5D láttuk is a zacsit😁

2023. júl. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!