Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy hányingerem...

Normális, hogy hányingerem van a főzéstől?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos bármit megkívánok, hogy főzzek, amint el kezdem csinálni rosszul leszek tőle. Hányásig sose fajul, de menekülök a szagoktól.

Múltkor pl. A spagettitől voltam rosszul főzés közben, aztán vettem főtt kukoricát, mert megkívántam, de ki sem főztem, mert ránéztem és fúhh, vagy sütöttem pogácsát, mert azt is megkívántam végül 1 db-ot se ettem belőle.:(

Nagyon sokat kell segítenie a páromnak a főzésbe, de a legrosszabb, hogy utána mást keresek, mert nem akarom megenni:(

A mosogatástól vagyok még rosszul, mert akkor is érzem a szagokat, amik az edényen vannak, meg látom, így párom szokott mosogatni, hát annyira nem szeret, de én rá de akarok nézni.

Ha kint vagyok, akkor meg a fűtől van hányingerem, az erősfűszagtól.


Komolyan ez normális???:(


Mert szerintem nem:(((


Félek, ha majd 2. gyereket szeretnék nem fogok tudni neki főzni, mert hányinherem lesz akkor is.. ez meg így nem jó!:(



2023. júl. 20. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Normális. Nálam ennyire nem volt vészes de a főzéssel gondban voltam én is. Illetve én csak kb zsírszegény ételeket tudtam megenni, ellentétes esetben hánytam is.


Egyébként épp első trimeszteres kismamaként vettünk egy mosogatógépet :)

2023. júl. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En is igy voltam az egesz elso trimeszterben

Fozni kinszenvedes volt.

Foleg a hus szaga,azon belul pedig a pörkölt szaga.

Nem tudtam megfőzni.annyira emelyegtem tole.

Amikor nagybnehezen keszblett,soha nem ettem belole.Inkabb a hűtőbe mentem kotorni valami hideg kaja utan.

2023. júl. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagy, termeszetesen normalis, nyugodj meg. Kis tulzassal minden tunet normalis (verzes nyilvan nem).

Ez ilyen, tul fogod elni, el fog mulni. Ha eszel, eszel, ha nem, nem. Semmi problema.


Ha majd jon a kovetkezo (mondjuk elso korben szerintem kar is ezen aggodni, hol van az meg 😂) es akkoris rosszul leszel, megoldod mashogy.

Rendeles, ferjed foz, de az is lehet, hogy a gyerek kiflin meg alman fog elni kb hetekig, fejre is allhatsz, nem eszik meg mast, szoval ezert is mondom, kar ezen aggodni ennyire elore.

Kretaivnak es rugalmasnak kell lenni, ugy lehet tulelni.


De amugy meg lehet nem is leszel majd rosszul.

2023. júl. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. Én egy öblítő vagy egy tusfurdo illatátol is, nemcsak hányingerem volt, hanem hánytam is a 22.hét végéig. (aztán elmúlt).
2023. júl. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát jónak nem jó. De normális. Mi pont ezért rendeltük az ebédet. Úgy könnyebb volt, mert csak annyi ideig volt előttem az étel, míg ettem. Reggelire a sajtos szendvicset pedig a férjem csinálta nekem.


2 éves a fiam, annak a cégnek az ebédes dobozaitól még mindig undorodom :-/

2023. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy voltam, mint a #4es. Kín szenvedés volt egy zuhanyzás. Az összes létező kozmetikum illatától hányingerem volt/hánytam

Szerencsére ez idővel elmúlik, csak addig kibírni nem egyszerű

2023. júl. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, azt hittem azért, mert terhes vagyok. (Az voltam) aztán kiderült, mi történt..


Covidos voltam előtte, elment a szaglásom, de visszajött pár hét múlva. Majd erre rá nem sokkal terhes lettem, és undorító szaga lett a csirkének, a hagymának, a paprikának, a kávénak és a fűnek. Rohadt szaguk volt.

Azt hittem, a terhességtől.


A baba sajnos nem maradt meg, és hetekkel a műtét után is megvolt ezaz undor. Kiderült, hogy ez egy ilyen covid utóhatás nálam, fantomszagok... Majd legkésőbb kb 2 év múlva elmúlik. Megoldás nincsen, várni kell.


Neked lehet, hogy a terhességtől van :)

2023. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, megnyugodtam, h ez normális. Van h ráveszem párom az étteremre, csak hát azt nem tudja vinni másnap. Azt azért szeretem, merr kiválasztom mi kell és már eszem is, mert sajnos mire megfőzök, tele megy a szaglóm és ennyi. Már nem is eszek belőle. A finom spagettimből is csak a párom evett,a maradék meg majd megy a kukába.

Mosogatógép valóban fantasztikus, megváltás lenne! Nagyon szeretnénk mindketten, mert akkor elég lenne a fazekat, edényeket, tepsiket mosni.

Csak most szándékozunk költözni egy év múlva talán kész lesz a házunk, abba a konyhába tervezzük majd berakni, de addigis fúh. Nem nagyon tértetek ki a mosogatásra csak a főzésre, de én szörnyen intenzíven érzem sajnos mosogatásnál az étel maradékot. Messziről kerülöm a mosogatót.:(

2023. júl. 22. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!