Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák közül, volt olyan,...

Kismamák közül, volt olyan, akinek bal borda alatti, igen komoly fájdalmai voltak a terhesség alatt? Akinek igen és sikerült kivizsgáltatnia, annak mi okozta? (37. hét)

Figyelt kérdés
Egyszerűen kivagyok már ezektől az orvosoktól. Mindegyik letudja azzal, hogy biztos belefekszik a gyerek, meg a terhesség az ilyen. Se penye nem vagyok,se semmi, de kettő hete nem normális szintén fáj a bal bordámnál, mintha ki akarna szakadni. Voltam ultrahangon, de meg se akarta nézni a nő. Addig pattogtam, míg végül rá méltóztatott nézni vagy 3 mp-re és le tudta azzal, hogy ezzel nem lehet mit csinálni. Pedig ez már igen komoly fájdalom, kezdem nem elviselni. Magándokira nincs pénzem. Hová fordulhatok? Hasonló tapasztalat?
2023. júl. 20. 22:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez volt a harmadik doki állami keretek között, akit még csak nem is érdekel a dolog. Nem biztos, hogy ilyen állapotban ki fogok még bírni 3 hetet...valakinek volt hasonló tapasztalata?
2023. júl. 20. 22:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj lehet butaságot írok de saját tapasztalat. Nekem a bordaívnél meg hátul a lapocka alatti vonalban volt közepesen erős fájdalom és valahol olvastam vagy doki mondta nem tudom de a savlekötő segített.

Pedig nem égett a gyomrom, nem puffadtam semmi ilyesmi nem volt egész terhességem alatt. Nem hittem benne de vagy tényleg az okozta vagy pont akkor múlt el miután bevettem a savlekötő gyógyszert.

2023. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De cuki vagy, nagyon hálás vagyok. Az a helyzet, hogy nekem komoly refluxom volt végig és erre szedek is speckó gyógyszert, ettől függetlenül lehet, hogy ez a gond. Köszönöm az infót, holnap beszélek a háziorvosommal, lehet emeljük a dózist és jobb lesz. Minden esetre nagyon köszönöm!!!!
2023. júl. 20. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Pontosan mit mondott az uh-s min nem lehet változtatni?



Nekem első terhességem alatt jött ki a bélgyulladás, ami bal borda ívnél kezdődik. Nyílván ehhez társul más tünet is , így ezzel nem hiszem, hogy előrébb lettél.


De igen, a sav is tud ilyet okozni.

2023. júl. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én hasi uh -ra mentem emiatt, vesemedence tágulat volt mert a baba úgy feküdt hogy lényegében az egyik vesét elnyomta teljesen és az fájt. De szülés után azonnal elmúlt.
2023. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan az ultrahangos azt mondta, hogy ha belefekszik a gyerek, akkor nem tudnak ezzel mit csinálni, szülés után majd elmúlik
2023. júl. 21. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
5os vagyok, igen nekem is ezt mondta, és így is lett. Fájt végig a 3. Trimeszterben, de ha az egyik oldalon feküdtem úgy nem volt vészes, ezért pihenesben nem zavart, de munka közben az iroda székben nagyon szenvedős volt.
2023. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy már ha 10 percet ülök, vagy állok begörcsöl és csak fekve múlik el. Nem feküdhetek egész nap. Ez akkor sem normális. Hiába visítok az orvossal, ha sz@rik rá. Most verjem meg, hogy megvizsgáljon? Ez már hihetetlen. Nem győzöm a magánorvosokat fizetni mindig. Ezek meg lerendezik azzal, hogy biztos rosszul fekszik a gyerek, pihenjek. De ez akkor sem normális, hogy 10 percnél nem tudok már többet állni. Bemegyek a sürgire, nem mintha ott másképp állnának az emberhez. Köszönöm MAGYARORSZÁG, hogy erre fizetem a k@rva tb-t nem is keveset.
2023. júl. 21. 23:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt bárki jönne azzal, hogy mondjam el ugyanezt a dokinak. Jelzem megtörtént, össze is vesztünk, megverni nem verhetem meg, bár némelyik már csak a stílusa miatt is megérdemelne egy hatalmas pofont, hogy szálljon már vissza a földre és kezeljen emberként. Ha bemegyek, kulturáltan köszönök, arra nem méltat, hogy visszaköszönjön. Elmondom a panaszt, nem vizsgál meg. 2-3 alkalommal szépen, kulturáltan megkérem, hogy nézzen meg, de nem, mert ugye látatlanban is tud gyógyítani, S az esetek nagy százalékában az a gond, hogy odafekszik a gyerek, így valószínűleg nálam is, nem húzza az időt azzal, hogy rá is pillantani ultrahangon. Ezek után nyilván, kissé ingerültebben, de még mindig kulturált keretek között közlöm, hogy akkor is szeretném, ha megvizsgálna, mert lehet. Hogy az esetek nagy r3szében ez van, de most lehet nem. Nem vagyok penye, S érzem, hogy ez komolyan fáj..nagyon sok problémat okoz, kérem nézze meg. De nem. Most akkor hívjam fel a betegjogi képviselőt? Mire az is intéz valamit, addig megbolondulok a fájdalomtol. Valami ki akar onnan szakadni...inkább bemegyek a sürgire. Köszi mindenkinek.
2023. júl. 21. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!