Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ebből a jóslófájásból lehet baj?

Ebből a jóslófájásból lehet baj?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, 27+4 voltam mikor bekerültem görcsökkel a korházba. 1 ujjnyira nyitva vagyok, kapok diaphillint, nospát meg fektetnek azóta. A méhszájértékem hálisten nem változott, nst 40-es fájásokat mutat amik véletlenszerűen jönnek. Az orvos aztmondta ezek jóslófájások, és ha szerencsénk van akkor így marad és nemlesz koraszülés. Viszont nekem eléggé fájnak ezek a fájások. Alapból a mensi görcsöt sem bírom, és ez olyan erős. A derekamba érzem leginkább. Eléggé éles fájdalom, ami kb 10mp-ig tart. Aztán elmúlik. Volt így valaki? Bennt maradt a baba?
2023. júl. 21. 12:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

17hetesen 1 ujjnyira voltam. 20hetesen kezdődtek a jóslók.

Pihenni sem tudtam, nem hogy feküdni, mert volt itthon egy 2 évesem, segítségem meg semmi.


39+2re szültem.

2023. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Talán akkor nem jelent nagy bajt :)
2023. júl. 21. 13:03
 3/22 A kérdező kommentje:
És neked mi volt a méhszáj értéked? Nekem 1111 :/ belső és külső is nyitott.
2023. júl. 21. 13:04
 4/22 anonim ***** válasza:

Első babával 28 hetesen kezdődtek a jóslók. 32 hétig szenvedtem otthon, aztán már nem bírtam, nagyon féltem és befektettek a kórházba magnézium infúzióra + tüdőérlelőt kaptam.

1 ujjnyira volt nyitva a külső méhszáj.

Mivel nem rosszabbodott a helyzet, szigorú fekvéssel hazaengedtek. Végül 39+2 hétre szültem.


Most ismét várandós vagyok (27+1 hetes).

22. hét óta vannak jóslóim.

23 hetesen bementem a kórházba, de mivel zárt voltam hazaküldtek.

Sok magnéziumot és fekvést javasoltak.

Azóta sem javult a helyzet. Minden nap jóslózok pár órát. Olyankor próbálok lefeküdni, illetve veszek egy meleg zuhanyt.

Nagyon rossz és ijesztő, de már tudom, hogy egyszerűen ilyen görcsölős alkat vagyok és ez nem jelent feltétlenül koraszülést!

Nyugodj meg, minden rendben lesz! Szerintem nálad is csak ez van, hogy érzékenyebb a méhed.

Kitartás!!

2023. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2023. júl. 21. 13:21
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk 3111 volt.


1#

2023. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És az normalis ha a jóslók 10-15 percenként jönnek? Erős mensi szerű 10-30mp-ig tartanak. :/ egész nap ilyen jóslókkal szenvedek :(
2023. júl. 21. 14:03
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen alkat vagy. Ha éppen vékony, jobban megérezheted ha növekszik a méhed. Bár ha nagyon fáj és erősödik az nem jelent jót…

Mondjuk nem tudom neked mit mondtak, de ilyen méhszájértéknél kórházi fekvés van szülésig. Ha tudják tartani és vigyázol, simán kihordhatod a végéig is

2023. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha 10-15percenként jönnek a jóslók, az már vajúdás is lehet, ha nem múlik és erősödik…

Drukkolok h ne legyen baj és vissza tudják tartani!!

2023. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Korházban fekszem szülésig. Aztmondják hogy úgytűnik ártalmatlanok a görcsök. De engem zavar, mert félek mivan ha tovább nyílok :/ tegnap is vizsgáltak és ma is. 1 ujjnyi vagyok ugyan úgy. De attólmég félek hogy nyitják a méhszájat ezek a görcsök. Görcsoldót kapok rá
2023. júl. 21. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!