Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen is lehet a jóslófájás?

Ilyen is lehet a jóslófájás?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm a 34. hetet. Tegnap voltam uh vizsgálaton, a méhnyakam a 28. heti vizsgálat óta változatlan (CG. 2000).

Az orvosomnak említettem, hogy néha kétoldalt az alhasamban érzek enyhe kis görcs szerűségeket, de csak rövid ideig tart, napi 1x vagy még ritkábban.

Tegnap délután többször szúrkáló érzést tapasztaltam, főleg felkeléskor bal oldalt, alul, kb. a petefészkem táján.

Kb. fél órája, az ágyban fekve ugyanez a szúrás hirtelen rohadt intezíven jelentkezett, meg sem mertem mozdulni, hátha fokozódik.

Ahogy a fájdalom ment ki belőle, mintha hideg járta volna végig a lábamat, a combom tövétől a lábujjamig, ez a hideg érzés utána is sokáig érződött.

A hasam viszont a nagy szúrásokkor nem keményedett (amúgy szokott, de a napi 3 Magnerot sokat javított rajta.) Ennek ellenére ez lehetett jósló?


Az orvosomat közvetlenül ilyenkor nem érném el, egyszeri alkalom miatt nem is akarnám zargatni. Főleg, ha ez amúgy egy természetes dolog volt, csak nekem újdonság.



2023. jan. 11. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy kisugárzott a lábaidba, inkább arra utal, hogy idegszal nyomodik bizonyos pozíciókban. A hasad nem keményedik, ez nem jósló.
2023. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ideget nyom valami.A jósló az olyan,hogy bekeményedik az egész hasad,olyan lesz,mintha egy betongolyót cipelnél.Van akinél fájdalmas,van akinél nem,de keményedni mindenképpen fog,ha jósló,mert az tulajdonképpen egy méhösszehúzódás.
2023. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A baba nyomta volna? Sokat mocorgott előtte.

2023. jan. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!