Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt màr,hogy ikerterhessègnèl...

Volt màr,hogy ikerterhessègnèl az egyik magzat elbùjt 15 hetesen a szìvhang figyelő elől?

Figyelt kérdés
Eddig talàltam egy 160 bpm-et ès egy 153bpm körülit,vagyis mùlthèten.Ma nèztem megint ès csak egy 153 bpm-et talàltam,illetve 111 bpm-et mutatott a doopleres szìvhang figyelőm,de szerintem biztos nem a magzatnak vert ilyen lassan a szìve.Lehetsèges,hogy elbùjt?Mùlthèten voltam genetikàn ès minden rendben volt.Kètpetèjű ikrek.
2023. júl. 21. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hetesen még ha egyedül van, akkor sem mindig könnyű megtalálni a szívhangot. Nekem akkor még a védőnő se nézte, mert mondta, hogy nem akar megijeszteni, ha esetleg nem találja meg.
2023. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm!Csak megijedtem mert eddig mikor hallgattam vele,ami nem volt sokszor,akkor ugye egymàs mellett megtalàltam.Lehet most is mert 153 tuti meg volt,illetve mikor picit megemeltem ès visszatettem az uh fejet akkor 148-at is mutatott egyszer most hogy ìgy visszagondolok.Csak eddig mikor nèztem,akkor az egyiknek 160 körül volt mindig ès a màsiknak 153 vagy 155 körül.Lehet most nyugodtabb volt a màsik baba ,vagy èppen aludt ès azèrt volt olyan nyugodt a szìvverèse.
2023. júl. 21. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgatózz, mert csak magadat stresszeled vele.
2023. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallgattam a babám szívhangját ilyen idős terhesen, amiből az lett, hogy elkezdtem vérezni és szaladtunk a kórházba.. Az orvosom azt mondta, hogy ez a szívhang hallgató miatt bevérzett a méhem.. Hála Istennek nem történt baj🙏🏽 de egyből el tettem és soha többet nem használtam.. felesleges, lassan érzed majd ahogy mozognak, ne stresszelj rá
2023. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt! 🙂 Hàt nem tudom, hallgattam màr egy pàrszor ès nem lett baj soha 🤷‍♀️Nem lehet hogy nagyon rànyomtad a fejet?Nekem Banglijian màrkàjù dooperem van, amit mèg külföldön rendeltem.Èn előző terhessègemnèl is megtalàltam egyből a szìvhangot,mint ahogy most is csak ugye közel vannak nyilvàn egymàshoz a babàk ès nem tudtam megkülönböztetni a szìvverèsüket.
2023. júl. 24. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nyomtam rá a fejet egyáltalán, az orvos azt mondta, ez nem jó a babáknak..
2023. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Èrtem,hát mostmàr lehet èn se fogom hasznàlni,mert kiderült,hogy mindkettő èl ès virul,csak elbùjt a màsik picike a szìvhangfigyelő elől:) ùgyhogy pihentetem ezt a dolgot 😅
2023. júl. 25. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!