Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-10. hét környékén már...

9-10. hét környékén már megtaláltátok a baba szívhangját az Angelsounds szívhang figyelővel? Most tervezek venni kb. 8+1 napos terhes vagyok (5+5 naposan volt az első vizsgálat) és csak a 12 hetes vizsgálatra hívtak vissza.

Figyelt kérdés

#Angelsounds #Magzati szívhang figyelő
2023. ápr. 20. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Igen bár az itteniek szerint lehetetlen
2023. ápr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Majd most jönnek, akik szuperül megtalálták a saját szívhangjukat és állítják, hogy az a baba volt, de 9 hetesen nem lehet. 14-16 héten talán, de erről úgy sem meggyőzni őket.
2023. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

2es

Azert mert neked nem sikerült van akinek igen.


140es pulzusom nálam nem jellemző de a magzatomnak igen. És napi többször is megtaláltam a lehetetlent!

2023. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
3. Nem voltam olyan idióta, hogy 9 hetesen próbálkozzak. Elmondják, hogy nem lehet de ti megtaláltátok. Rendben. Csak had ne higgyem el. A hülyeségetek miatt meg rohannak az ijedős kismamák a kórházba mert 10 hetesen nem találják a szívhangot.
2023. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Vedd meg, próbálgasd, ess pánikba és háromnaponta írogass ki kérdést róla, hogy nem találod a szívhangot, baj lehet-e.
2023. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy 1-2 ember mekkora barom jesszusom…az ember már ne merjen kérdést feltenni mert jöttök Ti, akik mindenen és mindenkin átgázolnak mintha nem lenne holnap..Miért? Miért kell rögtön idiótázni? Neked ettől jobb? Jobb napod lett? Normális választ már nem sikerült idebüfögni…na ettől esek pánikba, amit csináltok.🤦🏼‍♀️
2023. ápr. 20. 13:28
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
6. Hát te hogy nevezed azt, aki nem fogja fel ami oda van írva? Okos? Szerinted egy kézi dopplerel lehet hallani ahogy a szívcső pulzál? Az nem a szív..még. Nincs ami dobogjon. Ehhez ne haragudj nem kell orvosi diploma. Direkt felhívják a figyelmet hogy korábban ne használd, mert az ilyenekkel van tele az ügyelet, hogy nincs szívhang.
2023. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

7

Te sem a legelesebb kés vagy a fiókban!

Azt nem írták hogy ha nem értesz hozzá ne szólj bele!

2023. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Alap esetben a köldökzsinor pulzálást fogod hallani ha meg lesz de nyilván ha az pulzál a baba szive is dobog!

Sok szerencsét a keresgéléshez!

2023. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Csatlakozom, én is megtaláltam a lehetetlent.

Tény, hogy nem minden nap, de tudtam, hogy nagyon picike még, nem biztos, hogy sikerrel járok. Nem is rohangáltam az ügyeletre miatta, hanem vártam 1-2 napot, hogy újra keressem.

Tuti, hogy az ő szívhangja volt, mert nekem 60-70 közötti volt a pulzusom, az övé meg 140 körüli. Nem lehet összetéveszteni.

9 hetesen még nagyon lent kell keresni, hiszen akkor még nem emelkedik ki a méh a medencéből.

2023. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!